Numismatics Literature

Number of items: 105

A Magyar Pénzverés Története - Kiállítás a Magyar Nemzeti Bank Éremgyűjteményének és a Magyar Nemzeti Múzeum Éremtárának anyagából. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1977- francia és magyar nyelven. Használt, de jó állapotban.
30062.

1 600 HUF
John Allen: Catalogue of the Coins of Ancient india (Az ókori India érmekatalógusa). Oriental Books Reprint Corporation, New Delhi, 1975. Hivatalos reprint kiadás. Használt, jó állapotban, a külső védőborító szakadt.
30063.

10 000 HUF
27,03
29,41
Arneth, (Joseph) Josephus: Synopsis numorum Romanorum qui in Museo Caesareo Vindobonensi adservantur. Vindobonae, 1842. Petrus Rohrmann. XXI+(2)+298+(1)p. Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Ritka numizmatikai szakirodalom! Jó állapotban.
30064.

Arneth, (Joseph) Josephus: Synopsis numorum Romanorum qui in Museo Caesareo Vindobonensi adservantur.
Vindobonae, 1842. Petrus Rohrmann. XXI+(2)+298+(1)p. Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Ritka numizmatikai szakirodalom! Jó állapotban.

24 000 HUF
64,86
70,59
Dr. Paul Arnold - Dr. Harald Küthmann - Dr. Dirk Steinhilber: Grosser deutscher Münzkatalog - von 1800 bis heute (Nagy német érmekatalógus - 1800-tól napjainkig). Battenberg Verlag München, 1973. Harmadik kiadás.
30065.

4 000 HUF
Dr. Paul Arnold - Dr. Harald Küthmann - Dr. Dirk Steinhilber: Grosser deutscher Münzkatalog - von 1800 bis heute. Battenberg Verlag München, 1990. Tizedik kiadás.
30066.

5 000 HUF
Robert W.D. Ball: Collectors Guide to British Army Campaign Medals (Gyűjtői útmutató a brit hadsereg hadjárati kitüntetéseiről). Antique Trader Books, Dubuque, Iowa, 1996. Új kiadás, a borítón kisebb sérülések.
30067.

Robert W.D. Ball: Collector's Guide to British Army Campaign Medals (Gyűjtői útmutató a brit hadsereg hadjárati kitüntetéseiről). Antique Trader Books, Dubuque, Iowa, 1996. Új kiadás, a borítón kisebb sérülések.

12 000 HUF
32,43
35,29
Lothar Brósch-Fohraheim: Die Abzeichen der Österr.-Ungarischen Kavallerie 1914-1918 (Az osztrák-magyar lovasság jelvényei 1914-1918). 1989. Fénymásolt, bekötött kiadás használt, jó állapotban, a borítón kis ceruzás firka.
30068.

4 600 HUF
12,43
13,53
Adolph E. Cahn, Adolph Hess Nachfolger.: Sammlung Ernst Justus Haeberlin - Die Gold- und Silbermünzen der römischen Republik, bis 15 v. Chr. (Ernst Justus Haeberlin gyűjteménye - A Római Köztársaság arany- és ezüstérméi, Kr.e. 15-ig). Német nyelvű aukciós katalógus. Frankfurt/München, 1933. Használt állapotban.
30069.

1 800 HUF
R.A.G. Carson, P.V. Hill, J.P.C. Kent: Late Roman Bronze Coinage A.D. 324-498 (Késő római bronz pénzverés 324-498). Sanford. J. Durst, New York, 1989. Hivatalos reprint kiadás. Használt, jó állapotban, a borítón kisebb sérülések.
30070.

20 000 HUF
54,05
58,82
A. Cunningham: Coins of Mediaeval India - From the 7th Century down to the Muhammadan Conquests (A középkori India érméi - a 7. századtól a mohamedán hódításokig). Oriental Books Reprint Corporation, Delhi, 1967. Használt, jó állapotban, a külső védőborító kopottas.
30071.

7 000 HUF
18,92
20,59
J.E. Charlton: Standard Catalogue of Canadian Coins, Tokens and Paper Money 1974 (Kanadai érmék, zsetonok és papírpénzek katalógusa). 22. javított és bővített kiadás, Charlton International Publishing Inc, Torontó, 1973. Használt, jó állapotban, a borítón kis szakadás.
30072.

5 000 HUF
Heinz Fengler: 700 Jahre Münzprägung in Berlin (Berlini pénzverés 700 éve). VEB Deutscher Verlag der Wissenschaften, Berlin, 1975.
30073.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF