Books: Military

Number of items: 27

Icke-Schwalbe, Lydia: Das Schwert des Samurai. Berlin, 1979, Militäverlag der DDR. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. +  Lumír Jisl: Japanische Schwertzierate. Prague, 1967, Artia. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, egészen kis kopásnyomokkal a borítón, jó állapotban. +
16549.

1 800 HUF
39
Frontnapló. Benedek Sándor fronton töltött ideje és kalandjainak nehézségei. 1943. május hó 15 - 1944. december hó 21. Szerk.: Sallai Károlyné Benedek Katalin. Túrkeve,(2006), Beklen Nagykunsági Civil Társadalomért Alapítvány. Kiadói papírkötés.  Megjelent 600 példányban.
16550.

3 000 HUF
V. G. Reznyicsenko, I. N. Borovjev et alii: Harcászat. Ford.: Horváth Zoltán, Székely Béla, Kovács József. Bp., 1968., Zrínyi. 1. kiadás. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 1600 példányban.
16551.

1 000 HUF
16552.

2 800 HUF
7,57
8,24
L. Tarassuk: Antique European and American firearms at the Hermitage Museum. Moszkva, 1971, ? Iskusstvo. Orosz és angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, a papírborítón címkével.
16553.

2 000 HUF
Tomsics Emőke: Háborúképek. Amatőrök és haditudósítók harctéri felvételei az első világháborúból. Bp., 2016, Magyar Nemzeti Múzeum-Kossuth Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16554.

2 600 HUF
7,03
7,65
Élet a hátországban a Nagy Háború idején. Vál. és szerk.: Domokos Anna, Palkóné Jády Melitta. Veszprém, 2018., Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16555.

1 200 HUF
Veress D. Csaba: A balatoni csata. Veszprém megye felszabadításának katonai története. (1944. dec. 1. - 1945. március 30.) (Veszprém,1977.), Veszprém M. Tanács V.B. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
16556.

1 200 HUF
9
Csonkaréti Károly: A Zenta cirkálóval kezdődött. Bánfalvy Ákos rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói papírkötés.
16557.

1 000 HUF
Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Bp., én., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés.
16558.

1 000 HUF
Dallos Jenő: Vonalparádé. Határőrök Kiskönyvtára Bp., 1982., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés.
16559.

800 HUF
Temesváry Ferenc: Kelet és nyugat között. Vezető a Történeti kiállítás fegyveranyagához. Bp, é.n., Népművelési Propaganda Iroda. Holics Gyula fekete-fehér és színes fotóival illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16560.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF