Printed Materials

Number of items: 219

cca 1920-40 Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) festőművész címeres, dombornyomott névjegykártyája
14555.

2 400 HUF
cca 1920-40 4 db igazgatói névjegykártya: Quirin Leó Lipót (1878-1943) vaskohómérnök, politikus, országgyűlési képviselő, a Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű műszaki ezérigazgatója; gróf Jankovich Dénes, Egyesült Izzólámpa és Villamossági Rt. ügyv. igazgatója; kozmatelki Csatth Béla (1876-?) ny. m. kir. postafőigazgató; Szüts Tivadar, Budapest Székesfőváros Gyógyfürdői és Gyógyforrásai h. vezérigazgatója
14556.

4 200 HUF
11,35
12,35
cca 1920-40 5 db kolozsvári névjegykártya, többségében a Beszterczey család tagjaitól
14557.

4 800 HUF
12,97
14,12
cca 1920-1960 7 db vegyes papírrégiség, nyomtatvány, okmány, reklám tétel mezőgazdaság témában: Mauthner Ödön reklám prospektus és jegyzék, 1949-50 gabonalap, Török Imre: A gyümölcsfák permetezése stb.
14558.

3 600 HUF
9,73
10,59
1921 Prohászka Ottokár: Dante. Székfoglaló értekezés. A M. Tud. Akadémia 1921. évi május hó 8-án tartott ünnepi közülésén előadta Prohászka Ottokár. Bp.,1921, M. Tud. Akadémia. 20 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
14559.

1 200 HUF
1922 Zászlónk c. folyóirat 3 db száma: XX. évf. 8-10. sz., 1922. április - június. Szerk.: Sík Sándor, Radványi Kálmán. Márton Lajos illusztrációival. Bp., Élet-ny., 113-160 p. Tűzött papírkötés, jó állapotban.
14560.

1922 Zászlónk c. folyóirat 3 db száma: XX. évf. 8-10. sz., 1922. április - június. Szerk.: Sík Sándor, Radványi Kálmán. Márton Lajos illusztrációival. Bp., "Élet"-ny., 113-160 p. Tűzött papírkötés, jó állapotban.

1 600 HUF
1923 Dániel Gyula Magkereskedő 1923. évi kertészeti értesítője, árjegyzék, Bp., Légrády, hajtott, 4 p. + 1943 Eszterháza, Herceg Esterházy Hitbizományi Várkertészete 1943 ősz / 1944 tavasz, a hátoldalán ceruzás bejegyzéssel, 4 p.
14561.

1 000 HUF
cca 1925-1930 Fiume, a Nemzeti Ujság külön melléklete. Magyar és olasz nyelven, fekete-fehér ill. utólagosan színezett fotókkal. Bp., Pallas-ny., 24 p.
14562.

cca 1925-1930 Fiume, a "Nemzeti Ujság" külön melléklete. Magyar és olasz nyelven, fekete-fehér ill. utólagosan színezett fotókkal. Bp., Pallas-ny., 24 p.

3 000 HUF
17
1927 A Budapest Kossuth téri Kossuth szoborcsoport leleplezésének emlékére kiadott Elektrolux cég reklám nyomtatványa hazafias verssel szép állapotban 29x11 cm
14563.

3 000 HUF
1928 Magyar Hiszekegy, irredenta grafika Udvary jelzéssel, színes nyomat. Bp., Globus-ny. Hátoldalán a Magyar Hiszekegyet Terjesztő Országos Bizottság elnöke, illetve Sipőcz Jenő, Budapest Székesfőváros polgármestere bélyegzőivel hitelesítve. Lapszéli szakadással, ragasztott, kisebb gyűrődésekkel, középen hajtott, 35x24,5 cm
14564.

10 000 HUF
27,03
29,41
14565.

3 000 HUF
1929 Műszaki Ujdonságok Lapa, 1929 ápr- 20., 2. sz., Vogel Eric (1907-1996) art deco illusztrációjával a borítón, foltos
14566.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF