Posters

Number of items: 107

1920 február, Testvéreim! Cserti József (1887-1952) lovasberényi képviselőjelölt, későbbi országgyűlési képviselő választási propaganda hirdetménye. Számmer Imre nyomdája, Székesfehérvár. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, 45×31 cm.
14775.

1920 február, "Testvéreim!" Cserti József (1887-1952) lovasberényi képviselőjelölt, későbbi országgyűlési képviselő választási propaganda hirdetménye. Számmer Imre nyomdája, Székesfehérvár. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, 45×31 cm.

5 000 HUF
1994 Országgyűlési választás, Országos Választási Bizottság, 2 db hirdetmény. Állami Nyomda. Kissé sérült, hajtásnyomokkal, 67×47 cm.
14776.

5 000 HUF
1998 Agárdi Pop Strand - Edda koncert plakát, 58×40 cm
14777.

2 400 HUF
Szilvásy Nándor (1927-2011): Világtakarékossági Nap 1970, plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, feltekerve, hajtásnyomokkal, lap alján kisebb szakadással, 67x47 cm
14778.

2 000 HUF
cca 1960 Szilas Győző (1921-1998): A búcsú, NSZK film plakátja, hajtott, sarkain apró lyukakkal, 58x40,5 cm
14779.

4 000 HUF
1961 Méreg, Wanda Jakubowska lengyel rendező filmjének plakátja, hajtott, 57x39,5 cm
14780.

4 000 HUF
1960 Görög Lajos (1927-1995): Rovere tábornok, az 1959. évi velencei fesztivál díjnyertes olasz filmjének plakátja, hajtott, sarkain apró lyukakkal, 57x41 cm
14781.

4 000 HUF
Varga Judit (1950-): Nemzetközi gyermeknap, 1981. Plakát. Feltekerve. Széleinél kissé gyűrött 70x100 cm
14782.

4 000 HUF
Magyar rejtvényújság. Plakát, 1930-40 körül. Ofszet, papír, Malomvizi jelzéssel, Stádium Rt., lap széle sérült, 35×25 cm
14783.

3 200 HUF
8,65
9,41
Retro reklám- vagy plakátterv, 1960 körül. Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lap közepén kissé foltos. 24x16,5 cm.
14784.

2 000 HUF
1960 Gross Bettelheim festőművész grafikai kiállítása, Móra Ferenc Múzeum, Szeged, plakát, papír, készült a Múzeumok Rotaüzemében, lapszéli apró szakadásokkal, 40x28 cm
14785.

3 200 HUF
8,65
9,41
4 db modern film plakát 40x60 cm nagyrészt hajtva
14786.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF