Military

Number of items: 125

cca 1914-1918 Katonai cipészműhely, fotó, hátoldalán ragasztásnyomokkal, 17x12 cm / Military shoemaker workshop, photo
13565.

3 000 HUF
cca 1914-1918 Toronya-Wyszkówi szoros. Saját fedett állásaink a legfelső útkanyarodáson, a hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), 12x17 cm
13566.

cca 1914-1918 "Toronya-Wyszkówi szoros. Saját fedett állásaink a legfelső útkanyarodáson", a hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), 12x17 cm

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1916 Polgári hajóstiszt, díszegyenruhában, 13x16 cm
13567.

4 000 HUF
cca 1914-1918 Barack-építmény Stryjben, betesgszállító rakpart a stryji pályaudvaron., a hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), 12x17 cm
13568.

cca 1914-1918 "Barack-építmény Stryjben, betesgszállító rakpart a stryji pályaudvaron.", a hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), 12x17 cm

4 000 HUF
cca 1914-1918 A Złota Lipán. (Zolota Lypa), saját tábori kunyhó az erdőben. Panovice-től keletre. A hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), az egyik sarkán kis hiánnyal, 12x17 cm
13569.

cca 1914-1918 "A Złota Lipán. (Zolota Lypa), saját tábori kunyhó az erdőben. Panovice-től keletre." A hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), az egyik sarkán kis hiánnyal, 12x17 cm

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1914-1918 Felrobbantott híd Stryj-nél (Chovorow-útvonal),(keleti front, ma Ukrajna (Stryi)), a hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), 12x17 cm
13570.

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1900 Bajtársi egészségetekre!, keményhátú fotó Schäffer Armin budapesti műterméből, a kartonon foltokkal, kis sérüléssel és az egyik sarkán törésnyommal, 11x15 cm, teljes: 16x22 cm
13571.

4 800 HUF
12,97
14,12
1908 Cs. és kir katonatiszt fotója, saját kézzel írt dátumozott ajánlásával, 17x11 cm
13572.

4 400 HUF
11,89
12,94
1931 Szeged, a M. kir. szegedi 5. h. vdd. parancsnokság által kiállított, Sebesültek Érme kitüntetés viselésére jogosító igazolvány, aláírással, pecséttel
13573.

1931 Szeged, a M. kir. szegedi 5. h. vdd. parancsnokság által kiállított, "Sebesültek Érme" kitüntetés viselésére jogosító igazolvány, aláírással, pecséttel

4 000 HUF
1943 Gyujtóbombák oltása homokkal, a m. kir. Országos Légoltalmi Intézet kiadványa. Bp., 1943, Athenaeum. 18p. Számos ábrával illusztrált. Kiadói papírborítékban, kissé sérült borítóval, lapszéli apró sérülésekkel.
13574.

1 800 HUF
1854 Cs. k. III. Hadtest Parancsnokság által kiadott lóvásárlással kapcsolatos hirdetmény
13575.

7 000 HUF
18,92
20,59
6 db II. világháborús katonai fotó és fotólap, csoportképek, portrék, egyik későbbi előhívás, részben sérült, 6x8,5 és 14x9 cm közötti méretben
13576.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF