Maps

Number of items: 99

cca 1750 Oroszország távolkeleti része, Kamcsatka rézmetszetű térképe. Színezett. / Copper plate engraved map of Russia Kamschatka 49x49 cm
13702.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1850 Départment du Loire (Franciaország) megye térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. paszpartuban/ cca 1850 Map of Départment du Garonne (France), Atlas National Illustre, 42x28 cm
13703.

5 000 HUF
Le Gouvernement General De Picardie, ou sont le Pays Reconquis, Le Bulenois, Le Ponthieu, lAmienois, Le Santerre, Le Vermandois et Le Tierrache. Alexis-Hubert Jaillot. 1692. Színezett rézmetszetű térkép Franciaroszág Picardia tartományáról. A lap szélén szakadásokkal. / Hand colored engraving. 800x560 mm
13704.

24 000 HUF
64,86
70,59
cca 1850 Départment du Sarthe (Franciaország) megye térképe, Atlas National Illustre, nagy beszakadással, 42x28 cm. / cca 1850 Map of Départment du Sarthe (France), Atlas National Illustre, with tear 42x28 cm
13705.

3 000 HUF
cca 1920-1930 Budai hegyek térképe, terv.: Dr. Vigyázó János, 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, hajtva, , 43x30 cm Hátoldalt ragasztóval erősítve
13706.

1 600 HUF
13707.

1 000 HUF
Nagyszeben, Brassó, Bukarest, Craiova, Vidin, Ruscuk térképe, részben helyesbítve 1918.IX.6.-ig, M. kir. állami térképészet, 1:750000, kissé foltos, lapszéli apró sérülésekkel, 42,5x50 cm
13708.

800 HUF
Kolozsvár, Máramarossziget, Tölgyes térképe, részben helyesbítve 1924.XI.11-ig, M. kir. állami térképészet, 1:750000, foltos, kissé sérült, 42,5x50 cm
13709.

800 HUF
Bibliotheca Világatlasz. Szerk.: Kéz Andor, Takács József. Bp.,é.n.,Bibliotheca, 204 p.+48 (térképek. t. Kiadói kopott félvászon-kötésben, laza fűzzel, néhány laza, kijáró lappal.
13710.

2 200 HUF
5,95
6,47
Oesterreichische Monarchie, és Europaeische Türkey, térképek, paszpartuk, üvegezett fa keretben, 25x20 cm, 20x27 cm, keretek: 33x28 cm
13711.

3 400 HUF
9,19
10,00
1899 Andrees Allgemeiner Handatlas in 91 Haupt- und 86 Nebenkarten. Vierte Auflage. Bielefeld und Leipzig, 1893, Velhagen & Klasing. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, lapok jó állapotban
13712.

12 000 HUF
32,43
35,29
1968 Szarvas városrendezési térképe, Általános zöldterületi vizsgálat 1. sz. részletrajz, 1 : 5000, kézzel színezett, kissé dohos, 89x81cm
13713.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF