Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 291

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. TICLAUDIUS CAESAR DIVAVE / COLONIA CLAUDIA SAVARIA XLIII - SAVARIA MCMLXXXVIII kétoldalas, jelzett Ag MÉE emlékérem (19,84g) T:1- Adamo SH9
30898.

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "TICLAUDIUS CAESAR DIVAVE / COLONIA CLAUDIA SAVARIA XLIII - SAVARIA MCMLXXXVIII" kétoldalas, jelzett Ag MÉE emlékérem (19,84g) T:1- Adamo SH9

7 000 HUF
18,92
20,59
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak egyoldalas, öntött bronz plakett (123x82mm) T:1- patina
30899.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak" egyoldalas, öntött bronz plakett (123x82mm) T:1- patina

1 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1980. II.János Pál pápa / A Magyarok Nagyasszonya kápolnájának felszentelése alkalmából kiadott bronz emlékérem tokban (50mm) T:1
30900.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1980. "II.János Pál pápa / A Magyarok Nagyasszonya kápolnájának felszentelése" alkalmából kiadott bronz emlékérem tokban (50mm) T:1

2 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1990. Joannes Paulus PP.II /  ORATORIUM IN HON. MAGNAE DOMINAE HUNGARORUM BENEDIXIT DIE VIII OCT. MCMLXXX kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1-
30901.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1990. "Joannes Paulus PP.II / ORATORIUM IN HON. MAGNAE DOMINAE HUNGARORUM BENEDIXIT DIE VIII OCT. MCMLXXX" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1-

1 600 HUF
Kovács Dezső (1921-) 1970. Schréder Rezső / 100 éves a Fémkohászattani Tanszék 1870-1970 bronz emlékérem (55mm) T:1-
30902.

Kovács Dezső (1921-) 1970. "Schréder Rezső / 100 éves a Fémkohászattani Tanszék 1870-1970" bronz emlékérem (55mm) T:1-

1 600 HUF
Kósa István (1953-) 2001. Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina, ph
30903.

Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina, ph

1 000 HUF
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915 egyoldalas ezüstözött bronz emlékérem (36mm) T:2 lekopott ezüstözés HP 2334.
30904.

1 600 HUF
Kutas László (1936-) 2004. Kutas Galériák - Sopron, Új utca 1-3 - Szentendre, Duna korzó 10 kétoldalas bronz névjegyérem (40mm) T:2
30905.

Kutas László (1936-) 2004. "Kutas Galériák - Sopron, Új utca 1-3 - Szentendre, Duna korzó 10" kétoldalas bronz névjegyérem (40mm) T:2

3 000 HUF
Kutas László (1936-) 2010. Erkel Ferenc zeneszerző, karnagy születésének 200. évfordulójára / A Himnusz megzenésítője és a magyar opera megteremtőjének szülőháza - Gyula kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1
30906.

Kutas László (1936-) 2010. "Erkel Ferenc zeneszerző, karnagy születésének 200. évfordulójára / A Himnusz megzenésítője és a magyar opera megteremtőjének szülőháza - Gyula" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1

3 600 HUF
9,73
10,59
Kutas László (1936-) 2010. Erkel Ferenc zeneszerző, karnagy születésének 200. évfordulójára / A Himnusz megzenésítője és a magyar opera megteremtőjének szülőháza - Gyula kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina
30907.

Kutas László (1936-) 2010. "Erkel Ferenc zeneszerző, karnagy születésének 200. évfordulójára / A Himnusz megzenésítője és a magyar opera megteremtőjének szülőháza - Gyula" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina

3 600 HUF
9,73
10,59
Kutas László (1936-) DN Mary Poppins Br névjegyérem (41,5mm) T:1-
30908.

Kutas László (1936-) DN "Mary Poppins" Br névjegyérem (41,5mm) T:1-

1 600 HUF
Kutas László (1936-) DN Lukács György 1885-1971 egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (96mm) T:1- Hungary ND György Lukács 1885-1971 one-sided, cast commemorative medallion in display case. Sign.: László Kutas (96mm) C:AU
30909.

Kutas László (1936-) DN "Lukács György 1885-1971" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (96mm) T:1- Hungary ND "György Lukács 1885-1971" one-sided, cast commemorative medallion in display case. Sign.: László Kutas (96mm) C:AU

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF