Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 291

1991. Magyarország szabad 1991. június 30. / Pesti hírlap kétoldalas fém emlékérem (60mm) T:1-
31066.

1991. "Magyarország szabad 1991. június 30. / Pesti hírlap" kétoldalas fém emlékérem (60mm) T:1-

2 000 HUF
1992. Dimák Hajnalka - Unkari kétoldalas, öntött bronz emlékérem (51mm) T:2
31067.

1992. "Dimák Hajnalka - Unkari" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (51mm) T:2

2 000 HUF
1992. Fáy András 1786-1864 / A Takarékossági Mozgalomban végzett kiváló munkáért bronz plakett eredeti dísztokban (75x143mm) T:1-  Hungary 1992. András Fáy 1786-1864 / For the excellent work in the Thrift Movement bronze plaque in original case (75x143mm) C:AU
31068.

1992. "Fáy András 1786-1864 / A Takarékossági Mozgalomban végzett kiváló munkáért" bronz plakett eredeti dísztokban (75x143mm) T:1- Hungary 1992. "András Fáy 1786-1864 / For the excellent work in the Thrift Movement" bronze plaque in original case (75x143mm) C:AU

2 000 HUF
1995. Verseghy Ferenc 1757-1822 / Én kül Szolnoknak sükeres térségeit áldom.. 1795-1995 kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:SZIB (42mm) T:1- ph
31069.

1995. "Verseghy Ferenc 1757-1822 / 'Én kül Szolnoknak sükeres térségeit áldom..' 1795-1995" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:SZIB (42mm) T:1- ph

1 400 HUF
1996. A Honfoglalás 1100. évfordulója jelzett Ag emlékérem, peremén 497 sorszámmal (93,08g/0.925/50mm) T:1- (PP) patina
31070.

36 000 HUF
97,30
105,88
1997-2011. Harsányi János Főiskola - Budapest / PROFESSOR HONORIS CAUSA (Tiszteletbeli professzor) aranyozott fém medál, láncon dísztokban (70mm) T:1-
31071.

9 000 HUF
24,32
26,47
1999. Szent László bisquit porcelán jubileumi emlékérem (41mm) T:1
31072.

1999. "Szent László" bisquit porcelán jubileumi emlékérem (41mm) T:1

2 000 HUF
2001. MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849 kétoldalas jelzett Ag emlékérem tokban (31,15g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat, fo.
31073.

2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem tokban (31,15g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat, fo.

12 000 HUF
32,43
35,29
2001. 15 éves a Hungária Biztosíró Rt. / Hungária Biztosíró Rt. Az Allianz Csoport Tagja jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,15g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
31074.

2001. "15 éves a Hungária Biztosíró Rt. / Hungária Biztosíró Rt. Az Allianz Csoport Tagja" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,15g/0.925/42,5mm) T:PP fo.

7 500 HUF
20,27
22,06
2002. Czuczor Gergely Bencés Gimnázium Győr 1627-1802-2002 / PROMOTIONI CULTUS DIVINI ET RECTAE JUVENTUTIS EDUCATIONI kétoldalas bronzozott sárgaréz emlékérem (70mm) T:1- kopott bronzozás
31075.

2002. "Czuczor Gergely Bencés Gimnázium Győr 1627-1802-2002 / PROMOTIONI CULTUS DIVINI ET RECTAE JUVENTUTIS EDUCATIONI" kétoldalas bronzozott sárgaréz emlékérem (70mm) T:1- kopott bronzozás

2 800 HUF
7,57
8,24
2002. Az M3-as építésében végzett munkáért - Emlékül 2000-2002 névre szóló, egyoldalas bronz plakett, belefoglalt bitumen darabbal, eredeti dísztokban (134mm) T:1-
31076.

2002. "Az M3-as építésében végzett munkáért - Emlékül 2000-2002" névre szóló, egyoldalas bronz plakett, belefoglalt bitumen darabbal, eredeti dísztokban (134mm) T:1-

16 000 HUF
43,24
47,06
2004. 10 éves a Sony Hungária Kft. 1994-2004 / Sony. Önnel bármire képes jelzett Ag emlékérem (31,51g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo., patina
31077.

2004. "10 éves a Sony Hungária Kft. 1994-2004 / Sony. Önnel bármire képes" jelzett Ag emlékérem (31,51g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo., patina

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF