Flea Market

Number of items: 448

4 db nagyméretű kávés zsák, jutazsák, 120x100 cm körül
11890.

2 400 HUF
Hagyományos vajköpülő. Fa, fém vasalatokkal, korának megfelelő állapotban, m: 38 cm, nyél: 73 cm
11891.

2 600 HUF
7,03
7,65
32
Beck ételmelegítő tál. Üveg, fém tartóval és fedővel. Eredeti dobozában, használt, sérülésmentes állapotban, 42x25x13 cm
11892.

2 600 HUF
7,03
7,65
11893.

4 000 HUF
Tájkép (vízpart templommal), gobelin, dekoratív, üvegezett fa keretben, 12,5x16,5 cm (külső méret: 20,5x25 cm)
11894.

4 000 HUF
Virágcsokor, gobelin, dekoratív, üvegezett fa keretben, 14x17,5 cm (külső méret: 22x25,5 cm)
11895.

4 000 HUF
Pillangós dohányzóasztali készlet, 4 db-os. Kézműves, poncolt alpakka. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal, tálca mérete: 29x16,5 cm
11896.

4 000 HUF
Schimmel és Társa Rt. Bp.-Rákosfalva (illóolaj és vegyészeti gyár), parfüm alapanyag (Orosz kölnivízolaj, Tuko), 2 üveg, parafadugóval, ill. címeres fém plombával lezárva, tartalommal
11897.

2 200 HUF
5,95
6,47
17
Hathor és Maat papirusz, feltekert állapotban. 30x44cm
11898.

2 000 HUF
Retró fűszertartó és olaj ecet tartó, alumínium, üveg betétekkel, műanyag fedővel. 10x15x16cm
11899.

8 000 HUF
Jelzett alpakka kínáló edényke. d: 12 cm
11900.

30 000 HUF
81,08
88,24
Designer festett korall nyaklánc. 58g
11901.

50 000 HUF
135,14
147,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF