Number of items: 349
2757127
11222
429
Other collectibles
Zsolnay népi mintás porcelán butykos, kulacs. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
1 000 HUF
2757041
11223
429
Other collectibles
Zsolnay(?) porcelán váza arany mázzal. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 15,5 cm
6 000 HUF
2750573
11224
429
Other collectibles
Zsolnay virág- és pillangómintás kis váza, 2 db. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm és 8 cm
3 000 HUF
2749938
11225
429
Other collectibles
Zsolnay porcelán szószos tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, 21x13x7,5 cm
1 000 HUF
2747462
11226
429
Other collectibles
Zsolnay rózsamintás mustáros kínáló, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm
1 000 HUF
2747458
11227
429
Other collectibles
Zsolnay búgócsigás kislány, terv.: Sinkó András. Kézzel festett, jelzett (halvány), hibátlan (alján kis elszíneződés), 16x8x12 cm
3 000 HUF
2747460
11228
429
Other collectibles
Zsolnay bordó eozinmázas tégely. Jelzett, kis kopásnyomokkal, a fedélen mázrepedésekkel, belső felén apró csorbával, d: 6,5 cm
3 000 HUF
2644778
11229
429
Other collectibles
2 000 HUF
2677177
11230
429
Other collectibles
4 000 HUF
2756603
11231
429
Other collectibles
Zsolnay eozinmázas kút, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
4 000 HUF
2709206
11232
429
90000
Other collectibles
Herendi 26 részes étkészlet, zöld virágmintás, jelzett, 2db süteményes, 1 db lapos, és főzelékes restaurált.
90 000 HUF
2753475
11233
429
Other collectibles
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, 1908, kopásokkal, d: 25,5 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m