Photo

Number of items: 491

1894 San Francisco (Kalifornia, USA), California Midwinter International Exposition nemzetközi kiállítás magyar pavilonja (Bárdi Pneumatik, Ganz-Danubius, Weiss Manfréd, stb.), középen lőszerhüvelyekből és egyéb acélipari árucikkekből épített, látványos alkotással. 2 db nagyméretű, eredeti fotó, papírlapokra kasírozva, az egyik sérült, sarokhiánnyal. 28,5x21,5 cm és 28,5x19 cm. / 1894 San Francisco, California Midwinter International Exposition, the Hungarian pavilion, with a spectacular work built of gun shells and other steelware. 2 large-size original photos, one damaged, with missing corner
13830.

1894 San Francisco (Kalifornia, USA), 'California Midwinter International Exposition' nemzetközi kiállítás magyar pavilonja (Bárdi Pneumatik, Ganz-Danubius, Weiss Manfréd, stb.), középen lőszerhüvelyekből és egyéb acélipari árucikkekből épített, látványos alkotással. 2 db nagyméretű, eredeti fotó, papírlapokra kasírozva, az egyik sérült, sarokhiánnyal. 28,5x21,5 cm és 28,5x19 cm. / 1894 San Francisco, California Midwinter International Exposition, the Hungarian pavilion, with a spectacular work built of gun shells and other steelware. 2 large-size original photos, one damaged, with missing corner

60 000 HUF
162,16
176,47
13831.

50 000 HUF
135,14
147,06
Egy doboznyi vegyes negatív
13832.

Egy doboznyi vegyes negatív

4 800 HUF
12,97
14,12
Egy doboznyi vegyes negatív
13833.

Egy doboznyi vegyes negatív

4 800 HUF
12,97
14,12
cca 1925-1965 7 db gyerekeket ábrázoló, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, közte jelzettek, több utólagosan színezett, vegyes méretben és állapotban
13834.

1 600 HUF
cca 1930-1960 Emlékalbum, benne kb. 100 db vegyes fotóval (cserkészek, festőművész, csoportképek, stb.), vegyes méretben, régi zsinórfűzéses, harántalakú albumban
13835.

1 400 HUF
1901 Három kislány babával, kalitkával, cicával, nyúllal, vintage fotó Mai és Társa Bp. hidegpecséttel jelzett, ceruzarajzzal kiegészített fotója, üvegezett fakeretben, 25x16,5 cm
13836.

2 000 HUF
Vegyes cipősdoboznyi fotó tétel, közte amatőr, művészi fotók, portré, és épületfotók...stb. Különféle méretben, változó állapotban.
13837.

2 000 HUF
13838.

5 500 HUF
14,86
16,18
Diskay, Halász,. Pfeifer, Szatmáry jelzett nagy méretű fotói gyermekekről kartonon 34x24 cm
13839.

5 000 HUF
1931 Gyermekszépségverseny díjazottja. Pfeifer jelzett fotó, üvegezett keretben 23x31 cm
13840.

4 000 HUF
cca 1910-1940 9 db nagy méretű iskolai tabló és egyéb csoportkép, nagy méretű portré. 40x30 cm-ig
13841.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF