Engravings

Number of items: 93

cca 1853 Varsányi János (?-?) - Rohn Alajos (?-?): Miskolcz város, (A Sajó-partról fölvéve) litográfia, Pest, Frank J. M., körbevágott, kissé foltos, 17,5x22 cm
10881.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1853 Sikó Miklós (1818-1900) - Rohn Alajos (?-?) : Kolozsvár főtere, Katonai laktanya. Bölöni Farkas Sándor sírköve. Nemzeti színház, litográfia, Pest, Frank J. M., körbevágott, kis kopásnyomokkal, 17,5x25 cm
10882.

12 000 HUF
32,43
35,29
1853 Rohn Alajos (?-?): I. Mária magyar királyné, litográfia, papír, Pest, Frank J. M., foltos, egészen kis szakadással, 19x16 cm
10883.

4 000 HUF
1745 Martin Bernigeroth (1670-1733): Vallási rézmetszet. 9x16 cm
10884.

3 000 HUF
10885.

2 000 HUF
C. Girardet után, A., Simon metszése: A szív kérdése ( Die Herzensfrage. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. A. H. Payne kiadása. Kissé foltos. 17,5x13 cm
10886.

2 000 HUF
10887.

4 000 HUF
Albrecht Dürer (1471-1528): Krisztus feltámadása. XX. század elején készült reprodukciós rézkarc. Üvegezett keretben, jelzett a nyomaton. 11,5x7,5cm
10888.

5 000 HUF
cca 1760 Hugo Grotius (1583-1645) jogász, államférfi rézmetszetű portréja. 13x8 cm
10889.

3 000 HUF
cca 1840 21 db tiroli várakat és városokat valamint svájci helyiségeket ábrázoló litográfia és acélmetszet. kb 11x14 cm Kissé foltos lapokkal. / 21 lithos and engravings of Tirol and Switzerland
10890.

4 000 HUF
cca 1800 Lago Agnato. Rézmetszet, papír. Jelzett. 7x13 cm
10891.

3 000 HUF
cca 1880 20 db életkép, illusztráció, grafika rotációs fametszet 12x12 cm
10892.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF