Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 126

~1910. III. Kerületi TVE kétoldalas bronz emlékérem zománcozott klubcímerrel, füllel (20x40mm) + ~1930. Az Óbudai Tornaegylet Verseny Díja - Erő Épség Egyetértés 1872 Br sport díjérem füllel (30mm) + 1902. A budapesti III. ker. M. Kir. Főgimnázium Testgyakorló Köre - 1902 ezüstözött bronz plakett (35x44mm) T:1-,2 HP 1411
31467.

~1910. "III. Kerületi TVE" kétoldalas bronz emlékérem zománcozott klubcímerrel, füllel (20x40mm) + ~1930. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Díja - Erő Épség Egyetértés 1872" Br sport díjérem füllel (30mm) + 1902. "A budapesti III. ker. M. Kir. Főgimnázium Testgyakorló Köre - 1902" ezüstözött bronz plakett (35x44mm) T:1-,2 HP 1411

2 800 HUF
7,57
8,24
1911. Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye / Küzdj és bízva bízzál bronz emlékérem mellszalagon, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (36mm) T:1- kis patina
31468.

1911. "Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye / Küzdj és bízva bízzál" bronz emlékérem mellszalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (36mm) T:1- kis patina

2 200 HUF
5,95
6,47
1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis Br díjérem, peremén BRONZ jelzéssel (36mm) T:2
31469.

1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" Br díjérem, peremén "BRONZ" jelzéssel (36mm) T:2

1 000 HUF
~1920. 1920 Kaposvári Turul Sport Egylet bronz emlékplakett (26x39mm) T:2
31470.

~1920. "1920 Kaposvári Turul Sport Egylet" bronz emlékplakett (26x39mm) T:2

1 800 HUF
~1920-1930. Debreceni Egyetemi Athletikai Club 1919 - DEAC egyoldalas bronz plakett (42x31mm) T:1- kis patina
31471.

~1920-1930. "Debreceni Egyetemi Athletikai Club 1919 - DEAC" egyoldalas bronz plakett (42x31mm) T:1- kis patina

3 000 HUF
14
1925. Békessy Béla Emlék Verseny - I. díj kétoldalas, jelzett, aranyozott Ag díjplakett, SGA gyártói jelzéssel (59,96g/0.800/39x69mm) T:2 aranyozás kopott
31472.

14 000 HUF
37,84
41,18
1929. Az érdem jeléül - Dobogókő 1929 ezüstözött bronz plakett S.G.A. gyártói jelzéssel (57x37mm) T:2,2- ph.
31473.

1 400 HUF
1930. Vezér István VII. o.t. 1929-1930 évi házi bajnoknak 350-400°-on Br lemezplakett (85x52mm) és Bajnok ábrázolású Br éremmel (140mm), fekete fatalapzaton, akasztóval (185x256x16mm) T:2-
31474.

1 200 HUF
1930. MÁVAG 1930 I. kétoldalas, jelzett Ag díjérem mellszalagon, LE(?) gyártói jelzéssel (20g/0.800/38mm) T:1-,2 patina
31475.

1930. "MÁVAG 1930 I." kétoldalas, jelzett Ag díjérem mellszalagon, "LE(?)" gyártói jelzéssel (20g/0.800/38mm) T:1-,2 patina

5 000 HUF
~1930. MÁVAG 1910 kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem Ludvig Bp gyártói jelzéssel + ~1930. Szegedi Testgyakorlók Köre kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, Ludvig gyártói jelzéssel (31mm) + ~1930. Szegedi Testgyakorlók Köre kétoldalas, Al díjérem mellszalagon, Ludvig gyártói jelzéssel (30mm)
31476.

~1930. "MÁVAG 1910" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem "Ludvig Bp" gyártói jelzéssel + ~1930. "Szegedi Testgyakorlók Köre" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, "Ludvig" gyártói jelzéssel (31mm) + ~1930. "Szegedi Testgyakorlók Köre" kétoldalas, Al díjérem mellszalagon, "Ludvig" gyártói jelzéssel (30mm)

2 000 HUF
1930. Kecskeméti Sport Club II. díj - 1920-1930 ezüstözött bronz díjérem sérült dísztokban, benne Arkanzas Sterk Budapest IV Váci-utca 23 matricával (50mm) T:1- patina
31477.

1930. "Kecskeméti Sport Club II. díj - 1920-1930" ezüstözött bronz díjérem sérült dísztokban, benne "Arkanzas Sterk Budapest IV Váci-utca 23" matricával (50mm) T:1- patina

1 600 HUF
1930. Kecskeméti Sport Club 1920-1930 bronz díjérem (50mm) + ~1930. Dorogi Athletikai Club / Ép testben ép lélek nyolcszögletű, ezüstözött bronz érem füllel (40x40mm) T:2,2-
31478.

1930. "Kecskeméti Sport Club 1920-1930" bronz díjérem (50mm) + ~1930. "Dorogi Athletikai Club / Ép testben ép lélek" nyolcszögletű, ezüstözött bronz érem füllel (40x40mm) T:2,2-

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF