1915. "Hazánk reménye Nagyasszonyunk 1914-1915 / Patrona Hungariae" jelzetlen Ag patrióta medál füllel. Szign.:W.M. (26x19mm) T:1- patina
Hungary 1915. "Hazánk reménye Nagyasszonyunk 1914-1915 / Patrona Hungariae (The Hope of our Country is our Lady)" unmarked Ag patriotic pendant with ear. Sign.:W.M. (26x19mm) C:AU patina
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti, de sérült mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:1-,2 kissé kopott aranyozás, ph.
Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration, with original but damaged ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF slightly worn gilding, edge error
NMK.: 327
1922. "A M. Kir. Honvédelmi Minister és a M. Kir. Honvédség főparancsnokának sportversenyérme. Alapíttatott: 1922" aranyozott bronz katonai díjérem (aranyozás lekopott) (45x30mm) + ~1960-1970. "MHSZ Összetett Honvédverseny" bronz lemezjelvény tű nélkül (29x18mm) T:2
1929. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül, fül letört T:3 patina, kopott aranyozás
Hungary 1929. "Officer's Distinction for Long Service, 3rd Class" gilt bronze decoration without ribbon, ear broken C:F patina, worn gilt NMK 352b