Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 376

Lebó Ferenc (1960-) 1994. Atilla találkozása Nagy Szent Leó Pápával / Szent István kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph
31160.

Lebó Ferenc (1960-) 1994. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó Pápával / Szent István" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph

3 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1994. Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára / MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP41
31161.

Lebó Ferenc (1960-) 1994. "Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára / MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP41

2 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) ~1994. Szent István nagyméretű bronz emlékérem keretbe foglalva (140mm, keret: 348x287mm) T:1 patina, a hátoldalán a keretet lezáró karton átázott
31162.

Lebó Ferenc (1960-) ~1994. "Szent István" nagyméretű bronz emlékérem keretbe foglalva (140mm, keret: 348x287mm) T:1 patina, a hátoldalán a keretet lezáró karton átázott

18 000 HUF
48,65
52,94
Lebó Ferenc (1960-) 2000. 50 éves az MKB 1950-2000 / A legnagyobb magyar - Széchenyi István kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina
31163.

Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB 1950-2000 / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina

9 000 HUF
24,32
26,47
Lebó Ferenc (1960-) DN Győr Barátainak Köre Budapesten / Szent László Kegyhelye Győr (2xklf) bronz és aranyozott fém emlékérmek (42,5mm) T:PP, 1 kis fo.
31164.

Lebó Ferenc (1960-) DN "Győr Barátainak Köre Budapesten / Szent László Kegyhelye Győr" (2xklf) bronz és aranyozott fém emlékérmek (42,5mm) T:PP, 1 kis fo.

7 000 HUF
18,92
20,59
Léderer Tamás (1938-) 1987. XXI. Országos Bor- és VI. Üdítőital Verseny Eger 1987 Br emlékérem eredeti, de sérült tokban (84mm) T:2
31165.

Léderer Tamás (1938-) 1987. "XXI. Országos Bor- és VI. Üdítőital Verseny Eger 1987" Br emlékérem eredeti, de sérült tokban (84mm) T:2

2 000 HUF
Léderer Tamás (1938-) 1988. Nyisztor György Emlékérem - alapítva 1977-ben / Adományozva 1988 öntött Br érem eredeti, de sérült tokban (97,5mm) T:2 patina
31166.

Léderer Tamás (1938-) 1988. "Nyisztor György Emlékérem - alapítva 1977-ben / Adományozva 1988" öntött Br érem eredeti, de sérült tokban (97,5mm) T:2 patina

2 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) 1979. 100 éve született Móra Ferenc kétoldalas, öntött bronz plakett (87mm) T:1- kis patina
31167.

Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "100 éve született Móra Ferenc" kétoldalas, öntött bronz plakett (87mm) T:1- kis patina

16 000 HUF
43,24
47,06
Ligeti Erika (1934-2004) DN Földes Ferenc-díj Budapest kétoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:1-,2 fo.
31168.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Földes Ferenc-díj Budapest" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:1-,2 fo.

4 000 HUF
Lugossy László (1944-) A veszprémi ménállomás létesítése 1891 - Széchenyi István emlékezetére 1791, 1991 egyoldalas bronz plakett (112mm) T:1- patina, kis karc
31169.

Lugossy László (1944-) "A veszprémi ménállomás létesítése 1891 - Széchenyi István emlékezetére 1791, 1991" egyoldalas bronz plakett (112mm) T:1- patina, kis karc

6 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. Székesfehérvári Szent István kétoldalas bronz emlékérem. SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI SVO ALBA REGIA / 1038-1938 dísztokban (75mm) T:1,1- patina, kis ph  HPII 1657.
31170.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" kétoldalas bronz emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI SVO ALBA REGIA / 1038-1938" dísztokban (75mm) T:1,1- patina, kis ph HPII 1657.

11 000 HUF
29,73
32,35
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. Budapest 1873-1973 egyoldalas, öntött bronz plakett (78x101mm) T:1
31171.

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz plakett (78x101mm) T:1

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF