https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 154

Auction is over! Item soon called at the auction hall
DN Fém vadászjelvény puskával és kecskegidával (30x55mm) T:2 patina
32872.

DN Fém vadászjelvény puskával és kecskegidával (30x55mm) T:2 patina

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
5
DN Lyukas magyar zászló zománcozott fém jelvény (20x25mm) T:1- apró karc
32873.

DN "Lyukas magyar zászló" zománcozott fém jelvény (20x25mm) T:1- apró karc

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
2
DN Széchenyi Közgazdasági Szakközépiskola Komárom zománcozott fém kitűző (31x27mm) T:2
32874.

DN "Széchenyi Közgazdasági Szakközépiskola Komárom" zománcozott fém kitűző (31x27mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
3
DN Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + Vincze Dénes (1914-1972) DN A Vállalat Kiváló Brigádja Br plakett (70mm) T:1-
32875.

DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett (70mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
Amerikai Egyesült Államok 1918. Modern Health Crusader 1917-18 - American Red Cross jelvény (23mm) T:1- USA 1918. Modern Health Crusader 1917-18 - American Red Cross badge (23mm) C:AU
32876.

Amerikai Egyesült Államok 1918. "Modern Health Crusader 1917-18 - American Red Cross" jelvény (23mm) T:1- USA 1918. "Modern Health Crusader 1917-18 - American Red Cross" badge (23mm) C:AU

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Amerikai Egyesült Államok DN HNS ezüstözött bronz érem, eredeti lila Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ (Szent Név Társaság - Carmel-hegyi Boldogasszony - Woodbridge, New Jersey) feliratú szalagon (31mm) T:2 USA DN HNS silvered bronze medallion, with original purple purple Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ inscribed ribbon (31mm) C:XF
32877.

Amerikai Egyesült Államok DN "HNS" ezüstözött bronz érem, eredeti lila "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ (Szent Név Társaság - Carmel-hegyi Boldogasszony - Woodbridge, New Jersey)" feliratú szalagon (31mm) T:2 USA DN "HNS" silvered bronze medallion, with original purple purple "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ" inscribed ribbon (31mm) C:XF

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Ausztria 1912. XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912) aranyozott bronz jelvény, BRÜDER SCHNEIDER WIEN gyártói jelzéssel (45x34mm) T:1- Austria 1912. XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (23rd International Eucharistic Congress Wien 1912) gilt bronze badge, with BRÜDER SCHNEIDER WIEN makers mark (45x34mm) C:AU
32878.

Ausztria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912)" aranyozott bronz jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (45x34mm) T:1- Austria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 (23rd International Eucharistic Congress Wien 1912)" gilt bronze badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" maker's mark (45x34mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Belgium 1897. Koronarend Lovagkeresztje jelzetlen zománcozott kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2,2- patina, zománchiba, foszladozó szalag Belgium 1897. Order of the Crown, Knight enamelled decoration without hallmark on not original ribbon C:XF,VF patina, enamel error, worn ribbon
32879.

Belgium 1897. "Koronarend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2,2- patina, zománchiba, foszladozó szalag Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark on not original ribbon C:XF,VF patina, enamel error, worn ribbon

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
0
Belgium ~1900. II. Lipót-rend Főtiszti csillaga jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. Order of Leopold II, Grand Officer unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
32880.

Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out

 
The item is not available
Starting price:
65 000 HUF
175,68
EUR
,
191,18
USD
Number of bids:
0
Brazília (1963- ) Rio Branco Rend Parancsnoki Keresztje zománcozott kitüntetés szalagon, miniatűrrel és gomblyuk jelvénnyel eredeti dísztokban T:1,1- kissé viseltes tok Brazil (1963- ) Order of Rio Branco, Commander Class enamelled decoration on ribbon with miniature and buttonhole badge, in its original hardcase C:UNC,AU slightly worn case
32881.

Brazília (1963- ) "Rio Branco Rend Parancsnoki Keresztje" zománcozott kitüntetés szalagon, miniatűrrel és gomblyuk jelvénnyel eredeti dísztokban T:1,1- kissé viseltes tok Brazil (1963- ) "Order of Rio Branco, Commander Class" enamelled decoration on ribbon with miniature and buttonhole badge, in its original hardcase C:UNC,AU slightly worn case

 
The item is not available
Starting price:
46 000 HUF
124,32
EUR
,
135,29
USD
Number of bids:
0
Csehszlovákia 1958. IV. MAJSTROVSTVA SVETA - BRATISLAVA ARCS (IV. Világbajnokság - Pozsony Csehszlovák Repülőszövetség) festett ejtőernyős világbajnokság jelvény (15x21mm) T:1-,2
32882.

Csehszlovákia 1958. "IV. MAJSTROVSTVA SVETA - BRATISLAVA ARCS (IV. Világbajnokság - Pozsony Csehszlovák Repülőszövetség)" festett ejtőernyős világbajnokság jelvény (15x21mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Lengyelország 1923. Lengyel Köztársasági Érdemkereszt ezüst fokozata ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- Poland 1923. Cross of Merit of Polish Republic Silver Class silver plated, enamelled Br decoration without ribbon C:AU
32883.

Lengyelország 1923. "Lengyel Köztársasági Érdemkereszt ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- Poland 1923. "Cross of Merit of Polish Republic Silver Class" silver plated, enamelled Br decoration without ribbon C:AU

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,27
EUR
,
76,47
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment