Books: Religion

Number of items: 41

17243.

2 200 HUF
5,95
6,47
17244.

1 200 HUF
17245.

1 600 HUF
17246.

1 000 HUF
Fejér György: Institutiones theologicae ac dogmaticae. Tomus Tertius. Buda, 1811, Typis Regiae Universitatis Hungariae. Papírkötés, sérült gerinccel, foltos címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
17247.

2 000 HUF
17248.

1 600 HUF
17249.

1 000 HUF
Blaskó Mária: Kaszap István útján. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1943, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.
17250.

1 200 HUF
Újszövetségi görög-magyar szótár. Szerk.: Dr. Kiss Jenő. Bp., 1951, Református Egyetemes Konvent Sajtóosztálya. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel.
17251.

1 000 HUF
1942-1944 Esztergom Ősrégi Szemináriuma, 3 szám: I. évf. 1. és 2. sz. (1942. dec., 1943. jún.), III. évf. 2. sz. (1944. jún.) Szerk. és kiadja: Esztergomi Növendékpapság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. (Bp., Élet-ny.) Kiadói tűzött papírkötés, vegyes, kissé foltos állapotban.
17252.

1942-1944 Esztergom Ősrégi Szemináriuma, 3 szám: I. évf. 1. és 2. sz. (1942. dec., 1943. jún.), III. évf. 2. sz. (1944. jún.) Szerk. és kiadja: Esztergomi Növendékpapság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. (Bp., "Élet"-ny.) Kiadói tűzött papírkötés, vegyes, kissé foltos állapotban.

1 800 HUF
17253.

1 000 HUF
A Kegyes Korán értelmezésének fordítása 1-3.- , 29-30- rész fejezet. Bp., 2006-2004, Iszlám Egyház Fordító Iroda. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötések, jó állapotban.
17254.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF