Number of items: 325

Buday László: Fejlődés, hit, alkat. (München), 1944, Veritas (Kassa, Wiko kő- és könyvnyomda), 94+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
17415.

Buday László: Fejlődés, hit, alkat. (München), 1944, Veritas (Kassa, "Wiko" kő- és könyvnyomda), 94+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.

1 400 HUF
Zemlényi Zoltán: Hoppárézimi! - Kitiltottak. (Egy kötetben). H.n., 2002, Big Melon Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17416.

2 400 HUF
Nagy Bandó András: Úton-útfélen. H.n., 1986, szerzői kiadás. Első kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Nagy Bandó András humorista, előadóművész által aláírt példány.
17417.

1 400 HUF
Fábri Anna: Jókai-Magyarország. A modernizálódó 19. századi magyar társadalom képe Jókai Mór regényeiben. Bp., 1991, Skíz. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17418.

1 600 HUF
10
Wells, [Herbert George]: A civilizáció megmentése. Ford.: Rácz Béla. Bp., [1922], Dick Manó, 141 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
17419.

1 400 HUF
Les bibliothéques centrales et la construction des identités collectives. Edité par Frédéric Barbier et István Monok. LEurope en réseaux Vol. III. Leipzig, 2005. Leipzig Universitätsverlag. Német és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17420.

1 600 HUF
Arab regék. Forditotta Vörösmarty Mihály. Első köt. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv, . 1 t. (acélmetszetű díszcímlap)+VI+460 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, az utolsó 11 oldal (6 lap) hiányzik, és csak 1. kötet, 3 kijáró lappal, néhány lapszéli sérüléssel, 1 lap (71/72) sérült, foltos, egy lap foltos (73/74), megviselt állapotban.
17421.

2 400 HUF
17422.

1 800 HUF
Wells, [Herbert George]: Az istenek eledele. Ford.: Rényi Artur. Bp., [1925], Pantheon, 263 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17423.

800 HUF
Kaczér Illés: Khafrit, az egyiptomi asszony. Bp., é.n., Biró Miklós, 245+(3) p. Negyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, festett lapélekkel.
17424.

1 200 HUF
Nagy Sándor Gyorsírása I-II. köt. Bp., 1912-1909, Kókai Lajos. Kiadói papírkötések, az I. kötet borítója szakadt, foltosak.
17425.

1 200 HUF
17426.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF