Number of items: 325

17331.

3 800 HUF
10,27
11,18
Verne Gyula: Antifer mester csodálatos kalandjai. I-II. köt. Ford.: Huszár Imre. Harmadik kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 197; 2+199-378 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel, jó állapotban
17332.

5 000 HUF
8 db Jules Verne kötet: Senki fia 1-2, A bundák hazája, Várkastély a Kárpátokban, Észak a Dél ellen, Két évi vakáció, Antifer mester I-II, Grant Kapitány gyermekei 1-2, vegyes állapotban
17333.

3 000 HUF
20
Csathó Kálmán: Blanche avagy a szegény rokon. Családi történet. A szerző, Csathó Kálmán (1881-1964) író által DEDIKÁLT példány. Bp., 1918., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17334.

3 400 HUF
9,19
10,00
17335.

3 600 HUF
9,73
10,59
Kibédi Varga Áron: Amszterdami krónika 1999. Pozsony, 2000, Kalligram. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17336.

3 000 HUF
K. Pausztovszkij: Mezítlábas Odisszeuszok. Ford.: Amália Joszifovna Steiner. Bp., 1948., Szikra. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borítón törésnyommal, a borítón szakadásokkal.
17337.

1 600 HUF
Ortutay Gyula: Mondotta: Vince András béreslegény, Máté János gazdalegény. Nyíri-, rétközi balladák, betyár- és juhásznóták. Bevezette és gyűjtötte: - -. Buday György fametszeteivel. Szegedi Fiatalok Művészeti Kollégiuma V. kiad. Szeged, 1933, Délmagyarország, 93 p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval, rossz állapotban. Számozatlan példány. Elmosódott dedikációval. + 1960 Ortutay Gyula által aláírt Hazafias Népfront Főtitkára dokumentum.
17338.

3 400 HUF
9,19
10,00
Békeffy Gábor: Megátkozott örökség. - - versei. Bp., 1938, Kaláka. A borító illusztrációja Andrássy Kurta János munkája. Kiadói papírkötés, rajta kis szakadással.
17339.

2 400 HUF
Gérard-Georges Lemaire: L Europe des Cafes. Paris, 1991, Erich Koehler. Fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven.Benne magyar vonatkozású részekkel is. Kiadói papírkötés.
17340.

Gérard-Georges Lemaire: L' Europe des Cafes. Paris, 1991, Erich Koehler. Fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven.Benne magyar vonatkozású részekkel is. Kiadói papírkötés.

2 000 HUF
Soros György: A nyílt társadalom vagy a globális kapitalizmus megreformálása. Fordította: Nagy Mária. Bp., 2001, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17341.

4 000 HUF
17342.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF