Art-ceramics
Number of items: 200
2738710
11072
428
Art-ceramics
Other collectibles
Gálócsy Edit (1928-): Madaras fülesváza. Kerámia, jelzett, füle visszaragasztva. M: 21,5
5 000 HUF
2738716
11073
428
Art-ceramics
Other collectibles
Illésné Luria Vilma: Madaras váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20,5 cm
6 000 HUF
2738719
11074
428
Art-ceramics
Other collectibles
Bártfay Judit: Retro váza. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan. m: 17 cm
6 000 HUF
2738726
11075
428
Art-ceramics
Other collectibles
Bán Károly retró füles váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzett,, m: 18 cm
8 000 HUF
2738730
11076
428
Art-ceramics
Other collectibles
Kornfeld János: Retró tál. Kerámia, jelzett, hibátlan, 29x10 cm
5 000 HUF
2738734
11077
428
Art-ceramics
Other collectibles
Kornfeld János: Retró tál. Kerámia, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
6 000 HUF
2738740
11078
428
Art-ceramics
Other collectibles
Kerezsi Gyöngyi retró nagy méretű szivar hamutál, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
4 000 HUF
2738747
11079
428
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Iparművészeti Vállalatos váza, repesztett mázas, jelzett, nagyon halványan, lepattanásokkal m:15 cm
2 000 HUF
2738751
11080
428
Art-ceramics
Other collectibles
Illés Sándor retró váza, jelzett, hibátlan, m: 33,5 cm
6 000 HUF
2738757
11081
428
Art-ceramics
Other collectibles
Bod Éva: Retró váza, lepattanásokkal, jelzett, m: 36 cm
10 000 HUF
2738761
11082
428
Art-ceramics
Other collectibles
Skandináv retró kiöntő, szarvas formájú, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
4 000 HUF
2738764
11083
428
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészeti Vállalatos Gorka habános kerámia tál. Jelzett, kopásnyomokkal. m: 26 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m