Military

Number of items: 69

1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés, fémjel nélkül, mellszalaggal T:1 patina / Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gold plated bronze decoration without hallmark, wtih ribbon C:UNC patina NMK 392.
32429.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés, fémjel nélkül, mellszalaggal T:1 patina / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration without hallmark, wtih ribbon C:UNC patina NMK 392.

30 000 HUF
81,08
88,24
1938. Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina Hungary 1938. Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi bronze decoration on ribbon C:AU patina NMK 427.
32430.

1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" bronze decoration on ribbon C:AU patina NMK 427.

4 000 HUF
1939. A Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal zománcozott, aranyozott kitüntetés osztrák fémjellel (0.800) és CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien) gyártói jelzéssel, függőleges tűvel T:1- kis zománchiba Hungary 1939. Hungarian Order of Merit, Officers Cross with a war decoration and swords enamelled, gilt decoration with Austrian hallmark (0.800) and with CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien) makers mark, with vertical pin C:AU small enamel error NMK 379.
32431.

1939. "A Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal" zománcozott, aranyozott kitüntetés osztrák fémjellel (0.800) és "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" gyártói jelzéssel, függőleges tűvel T:1- kis zománchiba Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross with a war decoration and swords" enamelled, gilt decoration with Austrian hallmark (0.800) and with "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" makers mark, with vertical pin C:AU small enamel error NMK 379.

360 000 HUF
972,97
1 058,82
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.:Berán T:2  Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.:Berán C:XF NMK 428.
32432.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.:Berán T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.:Berán C:XF NMK 428.

3 000 HUF
9
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:2 patina NMK 428.
32433.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:2 patina NMK 428.

3 600 HUF
9,73
10,59
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- patina Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF patina NMK 428.
32434.

1 400 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2 oxidáció  Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:XF oxidation  NMK 428.
32435.

1 600 HUF
1940. Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2  Hungary 1940. National Defense Cross war metal decoration with ribbon C:XF  NMK 442.
32436.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1940. "National Defense Cross" war metal decoration with ribbon C:XF NMK 442.

20 000 HUF
54,05
58,82
1948. 48-as Díszérem zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2,2- patina, kis zománchiba, a mellszalag pár helyen foszladozik  Hungary 1948. Medal of Honour commemorating 1848-1849 enamelled bronze decoration on ribbon C:XF,VF patina, small enamel error, worn ribbon NMK 528.
32437.

1948. "48-as Díszérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2,2- patina, kis zománchiba, a mellszalag pár helyen foszladozik Hungary 1948. "Medal of Honour commemorating 1848-1849" enamelled bronze decoration on ribbon C:XF,VF patina, small enamel error, worn ribbon NMK 528.

5 000 HUF
1948. 48-as Díszérem zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-  Hungary 1948. Medal of Honour 48 enamelled bronze decoration on ribbon C:AU NMK 528.
32438.

1948. "48-as Díszérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:1- Hungary 1948. "Medal of Honour '48" enamelled bronze decoration on ribbon C:AU NMK 528.

12 000 HUF
32,43
35,29
~1950. Részben zománcozott, vörös csillag és nemzetiszín szalag között keresztezett puskát és kalapácsot ábrázoló sapkajelvény T:1-
32439.

2 800 HUF
7,57
8,24
~1950-1968. Magyar Néphadsereg I. osztályú harckocsivezető, részben zománcozott bronz kitüntető jelvénye (26x63mm) T:2 kopott festés, sérült zománc
32440.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF