Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 121
2738699
32558
428
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1980. "XX Törzsgárda - Utasellátó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:1-
2 000 HUF
2746432
32559
428
Numismatics
~1980. "Pénzügyminisztérium" (2xklf) fém kitűző kőberakással (17mm) T:1-
4 000 HUF
2746582
32560
428
Numismatics
~1980. "Szocialista Biztosításért - Állami Biztosító" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény eredeti "ÁB" tokban T:1-
4 000 HUF
2738684
32561
428
Numismatics
~1980-1990. "Magyar Madártani Egyesület Solymász Szakosztály" zománcozott bronz jelvény (30mm) T:1-
2 000 HUF
2742629
32562
428
Numismatics
~1980-1990. "OTP - Takarékosság - Gondtalanabb élet" zománcozott fém kitűző (46mm) T:2 2746191
32563
428
Numismatics
1988. "Csepel '88" zománcozott fém jelvény (38mm) T:1- kis zománchiba
1 800 HUF
2747118
32564
428
60000
Numismatics
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case C:UNC
NMK 741.
60 000 HUF
2681130
32565
428
Numismatics
1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklóst ábrázoló jelvény a kormányzó újratemetésének emlékére (2db) T:1-,2 egyikről lekopott a zománc
2 000 HUF
2252975
32566
428
Numismatics
5 000 HUF
2695023
32567
428
Numismatics
DN "Felső Krisztinakörúti Kaszinó" zománcozott kitűző (30mm) T:2 zománchiba
6 000 HUF
2738978
32568
428
Numismatics
DN "Eötvös" bronz iskolajelvény(?) (50x23mm) T:1-
2 000 HUF
2744886
32569
428
Numismatics
DN "Magyar Nemzeti Bank" zománcozott, műgyantás fém jelvény (31mm) T:1-,2 patina
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035