Books: History

Number of items: 102

Gróf Teleki Pál: Európáról és Magyarországról. Bp., 1934, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15650.

2 000 HUF
Séda Ernő: A kereszt diadala a félhold felett 1683-ben. Esztergom felszabadításának kátszázados évfordulója alkalmából. Esztergom, 1883. Buzárovits Gusztáv. 38 + 2 p. Fűzve, ragasztott papírgerinccel
15651.

2 000 HUF
Tamás, Andréa: La Transilvania etnica e Larbitrato di Vienna. Róma, 1940. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15652.

Tamás, Andréa: La Transilvania etnica e L'arbitrato di Vienna. Róma, 1940. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

2 000 HUF
15653.

5 000 HUF
Forrai Sándor: Küskarácsontól sülvester estig. Egy botra rótt középkori székely kalendárium és egyéb rovásírásos emlékeink. Bp., [1985], Múzsák. Kiadói papírborítékban,
15654.

1 000 HUF
Fiziker Róbert: Habsburg kontra HItler. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2010. Gondolat. Kiadói papírkötésben.
15655.

4 000 HUF
3 db 1956-os témájú könyv: 1956 agyonhallgatott történelmi igazsága. H.n., é.n., k.n. 20p. Kiadói papírkötés, tollas jelölésekkel, tűzés mentén kissé foltos. + Németh Emil: Üllői úti siralom 1956 (gyötrelmes évek krónikája). Bp., 1989, Eötvös. Kiadói papírkötés, borító jobb felső sarkában kisebb felületi sérüléssel. + Csicsery-Rónay István (szerk.): Költők forradalma. Antológia 1953-1956. Bp., 1996, Occidental Press. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
15656.

2 000 HUF
Tabajdi Gábor: Budapest a titkosszolgálatok hálójában. 1945-1989. Bp., 2015, Jaffa. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15657.

2 000 HUF
11
Lőwinger Sámuel: Hitlerizmus és bojkottmozgalom a XVI. század második felében. Bp., 1934. DEDIKÁLT példány. Kiadói sérült papírborítóval.
15658.

4 000 HUF
Hofmann, R. - Röhling, Carl: Otto von Bismarck. Ernstes und Heiteres aus dem Leben des grossen Kanzlers. Berlin, 1897, A. Hofmann & Comp. Számos egészoldalas, színes képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés (H. Sperling Buchbinderei, Leipzig), kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, belül jó állapotban.
15659.

3 800 HUF
10,27
11,18
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. I. köt.: Az 1859-ki olasz háború korszaka. Bp., 1880, Athenaeum, 1 t. + XXX+(2)+526+(1) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis sérülésekkel, foltokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
15660.

3 800 HUF
10,27
11,18
I. B. Brasinszkij: Szkíta kincsek nyomában. Fordította: Kovanecz Ilona. Bp.,1979,Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborító háta foltos.
15661.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF