Czech Art Deco 1918-1938. Prague, 1998, The Muncipial House and The Museum of Decorative Arts. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Megjelent 2000 példányban angol nyelven. Ebből 1000 példány keménykötésben (hardcover), és 1000 példány papírkötésben (paperback.) Valamint 1500 példányban cseh nyelven. Ebből 750 keménykötésben (hardcover) és 750 példány papírkötésben (paperback.) Ez angol nyelvű keménykötéses példány.
Vadászi Erzsébet: Magyar Versália. Bp., 2007, Műemlékek Állami Gondnoksága. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
Boross Marietta: A hartai festett bútorok. A magyarországi németek néprajza 16. / Bemalte Bauermöbel von Hartau/Harta. Beiträge zur Volkskunde der Ungarndeutschen 16. H.n., 1999, Magyar Néprajzi Társaság-Mikszáth Kiadó. Számos fotóval illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Építészeti encyklopedia. Dr. Lechner Jenő építőművész előadásai nyomán jegyezte: Éless István. Bp., é.n. (cca 1930), Vörösváry László, (2)+50 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező - egyesülete. Novitzky N. László (szerk).
Bp., 1925. I.díjjal jutalmazott pályamunka. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Nyomda és rokonipar évkönyv. Kiadja a nyomda- és rokonipar. Székely Artúr (szerk).
Bp., 1929.4.szám. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott, foltos.
Nyomda és rokonipar évkönyv. Székely nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Székely Artúr (szerk).
Bp., 1943. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopott.
Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk).
Bp., 1936. Harmincötödik évfolyam. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Bp., 1941. Nyomatott a könyvnyomtatás feltalálásának ötszázadik évében. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban.