Printed Materials

Number of items: 292

1939 A Magyarság folyóirat nyomtatványa az olvasóhoz, Nemzettestvérünk megszólítással, hogy a betiltást követő újraindulást követően is támogassák a lapot, rajta Hubay Kálmán (1902-1946) újságíró, nyilaskeresztes politikus nyomtatott aláírásával, fejléces papíron.
14634.

1939 A Magyarság folyóirat nyomtatványa az olvasóhoz, "Nemzettestvérünk" megszólítással, hogy a betiltást követő újraindulást követően is támogassák a lapot, rajta Hubay Kálmán (1902-1946) újságíró, nyilaskeresztes politikus nyomtatott aláírásával, fejléces papíron.

2 000 HUF
1939 A Magyar Királyi Dohányegyedáruság statisztikája az 1937/38. költségvetési évről. Kiadja: a Magyar Királyi Dohányjövedéki Központi Igazgatóság. Bp., 1939, M. Kir. Áll. Ny., 96 p.
14635.

1 200 HUF
1939 Könyvnap reklám nyomtatvány és könyvismertető
14636.

1 000 HUF
1940 Jelenetek a Kora Terry c. filmrevüből (Rökk Marika, Will Quadflieg) és a Kivánsághangverseny c. filmből, képes filmismertető, reklámlap, középen hajtott, kisebb sérülésekkel, 29,5x22,5 cm
14637.

1940 Jelenetek a "Kora Terry" c. filmrevüből (Rökk Marika, Will Quadflieg) és a "Kivánsághangverseny" c. filmből, képes filmismertető, reklámlap, középen hajtott, kisebb sérülésekkel, 29,5x22,5 cm

4 000 HUF
cca 1940 Budapest fürdőit bemutató két idegen nyelvű képes prospektus 28p. 32 p. 16x12 cm
14638.

3 800 HUF
10,27
11,18
1940 A Dunántúli közművelődési Egyesület az 1940. évben. Bp., 32p.
14639.

1 600 HUF
1940, Pécel ,Tamásfalvi Kasza Ferenc, őrgróf Pallavicini Ede és neje szül. székhelyi Majláth Etelka, mosdosi gazdaságának ny. főintézője, majd néhai gróf Hadik Barkóczy Endre jánki hitbizományi uradalmának felügyelőjének halotti értesítője, postázva
14640.

800 HUF
cca 1940 5 db nagy méretű divatrajz, szélén kissé sérült 30x43 cm
14641.

1 600 HUF
cca 1940 Kőrösfői Kriesch Aladár (1863-1920) illusztrációjával ellátott távirat. 25,5×18 cm
14642.

1 000 HUF
1940 Gebrauchsgraphik. International Advertising Art. Dezember 1940. Berlin, Fenzel & Engelbrecher Gebauchsgraphik Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva, hirdetésekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal.
14643.

1940 Gebrauchsgraphik. International Advertising Art. Dezember 1940. Berlin, Fenzel & Engelbrecher "Gebauchsgraphik" Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva, hirdetésekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal.

1 000 HUF
1940-1941 Magyar Nők Lapja 2 db száma: II. évf. 12. sz., III. évf. 11. sz., szerk.: Papp Jenő, az egyik címlapon: gróf Edelsheim-Gyulai Marietta és Ily, ifj. Horthy István menyasszonya (Angelo felvétele). Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Sérült, foltos állapotban.
14644.

1 600 HUF
1940-1944 A Tolnai Világlapja 3 db száma
14645.

1 200 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF