Military Number of items: 70
2731163
32296
427
Military
Numismatics
1957. "MHS - Kiváló Munkáért" zománcozott, aranyozott és bronz kitüntető jelvények (2xklf, zománchibák) mindkettő eredeti dobozában + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1--2-
3 000 HUF
2708525
32297
427
Military
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany és ezüst fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon (2xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15, 20, 25 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1-,2
5 000 HUF
2734772
32298
427
Military
Numismatics
~1958-1968. Magyar Néphadsereg II. osztályú repülőgépvezető zománcozott csillaggal, csavarosan rögzített festett műgyantás pajzzsal, bronz színű kitüntető jelvény, későbbi adományozás (23x66mm) T:2 kis zománchiba
1 800 HUF
2734765
32299
427
Military
Numismatics
~1958-1968. Magyar Néphadsereg II. osztályú páncélos- és gépjárművezető zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény (26x65mm) T:2
1 400 HUF
2734766
32300
427
Military
Numismatics
~1958-1968. Magyar Néphadsereg III. osztályú páncélos- és gépjárművezető zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény (26x65mm) T:2 zománchiba
1 200 HUF
2734770
32301
427
2200
Military
Numismatics
~1958-1968. Magyar Néphadsereg II. osztályú repülőgépvezető zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény (23x66mm) T:1-
2 200 HUF
2734769
32302
427
Military
Numismatics
~1958-1968. Magyar Néphadsereg III. osztályú harckocsivezető festett, részben műgyantás bronz kitüntető jelvény (26x64mm) T:2 kopott festés
1 600 HUF
2734784
32303
427
Military
Numismatics
~1960-1970. "Zalka Máté Katonai Főiskola" aranyozott, festett műgyantás fém jelvény (46x27mm) T:1-
1 200 HUF
2735299
32304
427
Military
Numismatics
1 400 HUF
2735278
32305
427
Military
Numismatics
~1960. "KISZ-ISZM" Magyar Néphadsereg ezüst fokozatú, részben zománcozott jelvénye (24x25mm) T:2
1 200 HUF
2732134
32306
427
Military
Numismatics
1 600 HUF
2734777
32307
427
Military
Numismatics
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035