2 db Izrael / Szentföld témájú könyv: Komjáthy Aladárné: A Szentföldön jártunk. Bp., 1985, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány. + Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1987, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, ragasztott kiadói papír védőborítóban.
Dávid László: A középkori Udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest, 1981, Kriterion. A szerző rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóval.
3 db Prágáról szóló könyv / 3 books about Prague: Plicka, Karel: Prague / Praha. En images / In Photographs / ve fotografii. (Két különböző kiadásban / In two different editions). Prága, 1950-1956, Orbis. Több nyelven. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítókkal. + Kletzl, Otto: Peter Parler. Der Dombaumeister von Prag. Leipzig, 1940, E. A. Seemann. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, sérült kiadói papír védőborítóban, belül jó állapotban.
Baitz Péter: Székesfehérvár. Négy évszázad városképei. Fejér Megyei Múzeumegyesület Kiadványai, 7. szám. Szerk.: Hatházi Lázló. Székesfehérvár, 1996, a Fejér Megyei Múzeumegyesület kiadása. 22 p + 44 t. Papír, kissé foltos és szakadt védőborítékban. Megjelent 2000 példányban.
Venezia Milano. Storia civilta e cultura nel rapporto tra due capitali. Szerk.: Carlo Pirovano. Milano, 1984, Electa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült karton dísztokban.
Várady József: Dunamellék református templomai. 2. rész. A Vértesaljai Egyházmegye. Sajószentpéter, 1994, a Borsodi Református Egyházmegye kiadása. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.