Horae Beatae Mariae Virginis I. kötet. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1976, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, kiadó papír védőborítóban, volt könyvtári példány. Csak a hasonmás kötet.
Rendhagyó életút. Luka Lászlóval beszélget Snée Péter. Szerk.: Balla Bálint. Basel-Bp.,2005,Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem - Magyar Napló. Kiadói papírkötés.
Szentévi emlékkönyv. A megváltás 19. évszázadi jubileumára. Szerk.: Dr. Lepold Antal. Bp., 1933, Dom (Révai-ny.), 117+(1) p.+4 t. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel.
P. Meyer Vendel: Szent Bonaventúra lelkigyakorlatos vázlatai. Ford.: P. Máriaföldi Lukács. A lelki élet ferences mesterei 2. sz. Bp.,1941.,(Vác, Kapisztrán-ny.) Kiadói papírkötés. + Huszár Elemér: Hegytetőkön. Nagyböjti szentbeszédek. Bp., 1934., Korda. Borító nélkül.
Koréh Endre: Képek a magyar protestáns egyház történetéből. II. köt. Debrecen, 1912, Hegedüs Sándor, 100+(1) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.