cca 1948 és cca 1950 között készült műtermi és külső felvételek, 19 db vintage NEGATÍV (17 üveglemezen) a kiskunfélegyházi Marika fotóműterem hagyatékából, 10x15 cm és 6x9 cm között
cca 1900 Tűzoltók csoportképe korabeli felszereléssel, egyiken kitüntetésekkel, háttérben háromnyelvű (magyar, német, szlovák?) táblával, Salgó Sándor (Budapest) hidegpecsétjével jelzett vintage fotója, kopásnyomokkal, kartonra kasírozva, fakeretben, 28x38 cm / Group of fireman, one of them decorated, with with three languague (Hungarian, German, Slovakian?) sign in the backgroup, vintage photo from the atelier of Sándor Salgó (Budapest), with minor wear, framed
Szabolcs vármegye tisztikara, 1925-26, nagyméretű tablófotó, többek közt Kállay Miklós (1887-1967) főispán, majd 1942-44 között Magyarország miniszterelnöke mellképével. Csépány műterméből. Sérült, foltos. Kartonra ragasztva. Üvegezett, sérült fakeretben. 29x39,5 cm.
cca 1920 Kankowszky Ervin (1884-1945) budapesti fotóművész, fotótörténész, szakíró hagyatékából 1 db mai nagyítás jelzés nélkül (Gróf Wellington szobra Londonban), az eredeti kép sok külföldi és hazai fotókiállításon szerepelt, 24x17,7 cm