Photo

Number of items: 442

cca 1970-1980 12 db úttörő életet bemutató fotó, 18×13 és 30×24 cm
13351.

1 000 HUF
cca 1948 és cca 1950 között készült műtermi és külső felvételek, 19 db vintage NEGATÍV (17 üveglemezen) a kiskunfélegyházi Marika fotóműterem hagyatékából, 10x15 cm és 6x9 cm között
13352.

4 200 HUF
11,35
12,35
cca 1920 Tenisz társaság, 3 db vintage üveglemez NEGATÍV Kerny István budapesti fotóművész hagyatékából, 9x12 cm
13353.

2 400 HUF
cca 1900 Tűzoltók csoportképe korabeli felszereléssel, egyiken kitüntetésekkel, háttérben háromnyelvű (magyar, német, szlovák?) táblával, Salgó Sándor (Budapest) hidegpecsétjével jelzett vintage fotója, kopásnyomokkal, kartonra kasírozva, fakeretben, 28x38 cm / Group of fireman, one of them decorated, with with three languague (Hungarian, German, Slovakian?) sign in the backgroup, vintage photo from the atelier of Sándor Salgó (Budapest), with minor wear, framed
13354.

4 000 HUF
Szabolcs vármegye tisztikara, 1925-26, nagyméretű tablófotó, többek közt Kállay Miklós (1887-1967) főispán, majd 1942-44 között Magyarország miniszterelnöke mellképével. Csépány műterméből. Sérült, foltos. Kartonra ragasztva. Üvegezett, sérült fakeretben. 29x39,5 cm.
13355.

5 000 HUF
Dóra László vendéglős és családja régi fotók modern másolata
13356.

1 000 HUF
cca 1890 Leányiskola osztálykép szecessziós kartonon 23x18 cm
13357.

1 000 HUF
cca 1870 Fiatal magyar pár színezett, nagyméretű fotója üvegezett keretben. 22x17 cm
13358.

19 000 HUF
51,35
55,88
cca 1930-1950 2 db régi fényképalbum, vegyes családi és egyéb fotókkal, összesen kb. 120 db, vegyes méretben
13359.

2 400 HUF
1915-1946-47. kislány fotója, 22x16cm, és tablófotó, 9x14 cm
13360.

2 000 HUF
cca 1920-40 Vidéki ünnepség vasutas tiszttel és borral, vintage fotó kartonra kasírozva, fotó kopott, 17x23 cm
13361.

1 000 HUF
cca 1920 Kankowszky Ervin (1884-1945) budapesti fotóművész, fotótörténész, szakíró hagyatékából 1 db mai nagyítás jelzés nélkül (Gróf Wellington szobra Londonban), az eredeti kép sok külföldi és hazai fotókiállításon szerepelt, 24x17,7 cm
13362.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF