Military

Number of items: 123

1944 Képes Vasárnap 36. sz., 1944. szept. 5., a címlapon a Békás-szoros (Hagymás-hegység, Erdély), benne: Az első világháború nyomában..., a hadszínterek térképeivel, fekete-fehér fotókkal, kissé szakadozott, 12 p.
13854.

1944 Képes Vasárnap 36. sz., 1944. szept. 5., a címlapon a Békás-szoros (Hagymás-hegység, Erdély), benne: "Az első világháború nyomában...", a hadszínterek térképeivel, fekete-fehér fotókkal, kissé szakadozott, 12 p.

1 400 HUF
Román antantszíj, műbőr, réz csattal
13855.

1 000 HUF
3 db II. világháborús plakát reprint, a Hadi Krónika mellékletei, középen hajtott, 39,5x28,5 cm
13856.

1 000 HUF
1898 Pozsony, kadétok esküje a katonai akadémia udvarán Kozics Ede nagy méretű fotója kartonon 45x35 cm Felületi sérülésekkel / Pressburg military personell oath large photo with scratches
13857.

3 000 HUF
1914-1918 Reichsbund Kriegsopfer Österreichs - az első világháború képekben, 11 db litografált kép, 31×32 cm
13858.

20 000 HUF
54,05
58,82
1916 XXI. mszd I. szakasz csoportképe, kartonra kasírozott fotó Schäffer Ármin műterméből, sérült karton, 17×23 cm
13859.

3 000 HUF
1898 Kleine Generalstabreise in Oberungarn, csoportkép, nevesítve, kartonra kasírozva, 20×26 cm
13860.

1898 "Kleine Generalstabreise in Oberungarn", csoportkép, nevesítve, kartonra kasírozva, 20×26 cm

18 000 HUF
48,65
52,94
1896 Bp., Katonai lóvásár hirdetménye, restaurált, 62×47 cm
13861.

8 000 HUF
9
cca 1920-1930 Esküvői csoportkép, rajta Szeghő Sándor (1874-1956) karmester, zeneszerző, az egykori cs. és kir. 23. gyalogezred zenekarának volt karnagya, rajta számos kitüntetéssel, köztük: Vöröskereszt II. osztályú díszjelvénye, Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon, fotó kartonon, Bp., Schäffer Gy. fotó, foltos, 17x23 cm
13862.

7 000 HUF
18,92
20,59
1941 Horthy Miklós hadparancsa a felszabadítás emlékére. Nagy méretű oklevél a kormányzó képével. Erdély és Délvidék. 70x50 cm Hajtásnyommal, sérülésekkel
13863.

10 000 HUF
27,03
29,41
26
Hadnagy fotója a hadjárati érmekkel Délvidék, Felvidék, Erdély. Színezett retusált fotó, asztali fa keretben. 33x27 cm
13864.

4 000 HUF
1917 tengerész zubbony kézzel rajzolt terve, 3 db, 63x90 cm (2 db) és 71x96 cm (1 db)
13865.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF