Military Number of items: 123
2732707
13854
427
Military
Other collectibles
1944 Képes Vasárnap 36. sz., 1944. szept. 5., a címlapon a Békás-szoros (Hagymás-hegység, Erdély), benne: "Az első világháború nyomában...", a hadszínterek térképeivel, fekete-fehér fotókkal, kissé szakadozott, 12 p.
1 400 HUF
2669325
13855
427
Military
Other collectibles
Román antantszíj, műbőr, réz csattal
1 000 HUF
2694448
13856
427
Military
Other collectibles
3 db II. világháborús plakát reprint, a Hadi Krónika mellékletei, középen hajtott, 39,5x28,5 cm
1 000 HUF
2710855
13857
427
Military
Other collectibles
1898 Pozsony, kadétok esküje a katonai akadémia udvarán Kozics Ede nagy méretű fotója kartonon 45x35 cm Felületi sérülésekkel / Pressburg military personell oath large photo with scratches
3 000 HUF
2629549
13858
427
Military
Other collectibles
1914-1918 Reichsbund Kriegsopfer Österreichs - az első világháború képekben, 11 db litografált kép, 31×32 cm
20 000 HUF
2601828
13859
427
Military
Other collectibles
1916 XXI. mszd I. szakasz csoportképe, kartonra kasírozott fotó Schäffer Ármin műterméből, sérült karton, 17×23 cm
3 000 HUF
2638249
13860
427
Military
Other collectibles
1898 "Kleine Generalstabreise in Oberungarn", csoportkép, nevesítve, kartonra kasírozva, 20×26 cm
18 000 HUF
2641314
13861
427
Military
Other collectibles
1896 Bp., Katonai lóvásár hirdetménye, restaurált, 62×47 cm
8 000 HUF
2690497
13862
427
Military
Other collectibles
cca 1920-1930 Esküvői csoportkép, rajta Szeghő Sándor (1874-1956) karmester, zeneszerző, az egykori cs. és kir. 23. gyalogezred zenekarának volt karnagya, rajta számos kitüntetéssel, köztük: Vöröskereszt II. osztályú díszjelvénye, Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon, fotó kartonon, Bp., Schäffer Gy. fotó, foltos, 17x23 cm
7 000 HUF
2733809
13863
427
Military
Other collectibles
1941 Horthy Miklós hadparancsa a felszabadítás emlékére. Nagy méretű oklevél a kormányzó képével. Erdély és Délvidék. 70x50 cm Hajtásnyommal, sérülésekkel
10 000 HUF
2724909
13864
427
Military
Other collectibles
Hadnagy fotója a hadjárati érmekkel Délvidék, Felvidék, Erdély. Színezett retusált fotó, asztali fa keretben. 33x27 cm
4 000 HUF
2725574
13865
427
Military
Other collectibles
1917 tengerész zubbony kézzel rajzolt terve, 3 db, 63x90 cm (2 db) és 71x96 cm (1 db)
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035