Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 273

Tornay Endre András (1949-2008) DN Gondolatok Bartókról Br emlékérem, hátlapon 128 lemez berakásos számozás (264g/81mm) T:1-
30965.

Tornay Endre András (1949-2008) DN "Gondolatok Bartókról" Br emlékérem, hátlapon "128" lemez berakásos számozás (264g/81mm) T:1-

26 000 HUF
70,27
76,47
Tornay Endre András (1949-2008) DN Vaskeresztes díszpolgára Br plakett (407g/120mm) T:1- patina
30966.

Tornay Endre András (1949-2008) DN "Vaskeresztes díszpolgára" Br plakett (407g/120mm) T:1- patina

5 000 HUF
Tornay Endre (1949-) DN. Boldog Karácsonyt kétoldalas, öntött bronz névjegyérem (42mm) T:2
30967.

Tornay Endre (1949-) DN. "Boldog Karácsonyt" kétoldalas, öntött bronz névjegyérem (42mm) T:2

3 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 1983. Juhász Gyula / Éremgyűjtők Szervezete Szeged kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30968.

Tóth Sándor (1933-2019) 1983. "Juhász Gyula / Éremgyűjtők Szervezete Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

1 200 HUF
Törzsök Károly (1906-1964) 1935. Dr Sipőcz Jenő 1920-1935 bronz emlékérem márvány talpon (61mm) T:1-
30969.

Törzsök Károly (1906-1964) 1935. "Dr Sipőcz Jenő 1920-1935" bronz emlékérem márvány talpon (61mm) T:1-

2 000 HUF
Tőrös Gábor (1934-) DN Németh László egyoldalas, öntött bronz emlékérem (129mm) T:2
30970.

Tőrös Gábor (1934-) DN "Németh László" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (129mm) T:2

12 000 HUF
32,43
35,29
Várhelyi György (1942-) 1992. Tessedik év - Szarvas / Országos Fásítási Mozgalom 1992-1996 bronz emlékplakett (60mm) T:2 patina
30971.

Várhelyi György (1942-) 1992. "Tessedik év - Szarvas / Országos Fásítási Mozgalom 1992-1996" bronz emlékplakett (60mm) T:2 patina

3 000 HUF
Vincze Dénes (1914-1972) 1966. Egyoldalas aranyozott Br szocreál plakett eredeti Szakdolgozatok Országos Pályázata 1966. SZOT - KISZ K.B. tokban (80mm) T:1-,2
30972.

Vincze Dénes (1914-1972) 1966. Egyoldalas aranyozott Br szocreál plakett eredeti "Szakdolgozatok Országos Pályázata 1966. SZOT - KISZ K.B." tokban (80mm) T:1-,2

2 000 HUF
Vincze Dénes (1914-1972) DN Szocreál tudomány témájú aranyozott fém plakett (78mm) T:1-,2
30973.

2 000 HUF
Vígh Tamás (1926-) 1990. MÉE / Száz éve született Ferenczy Béni bronz emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo BP29
30974.

Vígh Tamás (1926-) 1990. "MÉE / Száz éve született Ferenczy Béni" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP29

1 000 HUF
~1800. Szent György érem kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem füllel (20mm) T:1-,2 lekopott ezüstözés
30975.

~1800. "Szent György érem" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem füllel (20mm) T:1-,2 lekopott ezüstözés

1 000 HUF
Habsburg Birodalom / Pozsony 1830. szeptember 28. Koronázási zseton Ag I. Ferenc - V. Ferdinánd (3,20g/20mm) T:2- ph /  Habsburg Monarchy / Bratislava 28 September 1830. Coronation Silver Jeton Ag Franz I - Ferdinand V (3,20g/20mm) C:VF edge error  HTÉ.: 899.
30976.

Habsburg Birodalom / Pozsony 1830. szeptember 28. Koronázási zseton Ag "I. Ferenc - V. Ferdinánd" (3,20g/20mm) T:2- ph / Habsburg Monarchy / Bratislava 28 September 1830. Coronation Silver Jeton Ag "Franz I - Ferdinand V" (3,20g/20mm) C:VF edge error HTÉ.: 899.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF