Flea Market

Number of items: 523

Régi réz kerti permetező, fa fogóval, korának megfelelő, kopottas állapotban, h: 36 cm
12175.

2 000 HUF
Vegyes bolha tétel: Swatch jellegű óra, bőrönd mérleg, fürdőszobai akasztók, bőr pénztárca
12176.

800 HUF
4 db régi Panasonic és Sony walkman, motorok működnek
12177.

4 400 HUF
11,89
12,94
Vegyes bolha tétel: villamossági alkatrészek, CD tartó tok, stb.
12178.

800 HUF
Hatszögletű régebbi fadoboz, zárja nem működik, kulcs nélkül, kopott, kissé sérült, 24x8 cm
12179.

2 000 HUF
Könyv formájú, faragott fa doboz, sérült, kopott, 25x16x7cm
12180.

1 400 HUF
Budafoki zománcozott fém tál virágos mintával, jelzett, d: 23 cm + régi zománcozott findzsa (bögre), m: 8 cm. Zománcsérülésekkel.
12181.

3 000 HUF
Konyhai lámpabúra, kézzel festett, anyagában színezett üveg, rozsdás fém szerelékkel, d: 24 cm, m: 15,5 cm
12182.

3 400 HUF
9,19
10,00
Régi petróleumlámpa, kehely formájú, öntöttvas aljjal, anyagában színezett kék üveg testtel, búrával. A fém részeken zománcsérülésekkel, rozsdafoltokkal, m: 43,5 cm
12183.

7 500 HUF
20,27
22,06
Lampart No. 4936 fém petróleumlámpa, állítható, asztali és fali. Jelzett, kopottas állapotban, m: 14,5 cm
12184.

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1950-1960 Úti meteorológiai állomás: Műszertechnikai Vállalat kanalas szélsebességmérő (anemométer), többrészes, összeszerelhető fém állvány, MOM 39/49M tájoló, 2 db napló feljegyzéseknek, egyéb tartozékok. Kissé viseltes vászontáskában.
12185.

26 000 HUF
70,27
76,47
Bonyhádi jelzett, zománcozott szűrő, sérült. d: 26 cm
12186.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF