Antique

Number of items: 122

Antik emlék váza, antik porcelán és kerámia elemekkel applikálva, jelzett: VA. Korának megfelelő állapotban, 1900 körül, m: 28,5 cm
11673.

28 000 HUF
75,68
82,35
Antik osztrák ezüstözött alpakka tányér, alján bécsi kávéház (Wiener Kaffeehaus) monogramos jelzésével és J. L. Hermann Wien gyártói jelzéssel, peremén Weingruber felirattal. XIX. sz. vége körül. Kopott, d: 23,5 cm / Antique Austrian silver-plated Vienna Coffeehouse (Wiener Kaffeehaus) plate, made by J. L. Hermann Wien, in worn condition
11674.

6 000 HUF
11675.

5 500 HUF
14,86
16,18
11676.

7 000 HUF
18,92
20,59
Kínai faragott jáde tubákos szelence, fém nyeles korall kupakkal, m: 7,5 cm
11677.

40 000 HUF
108,11
117,65
13
Kínai tubákos szelence, porcelán, máz alatti kék festéssel, jelzett (Yung Cheng 1723-1735). Kupak nélkül, száján sérült, m: 8,5 cm
11678.

24 000 HUF
64,86
70,59
Tibeti istenséget ábrázoló kegytárgy, festett cserép, hátoldalán felirattal, 6,5x5,5 cm
11679.

20 000 HUF
54,05
58,82
Tibeti buddhista zarándok miniatűr szentkép, cserép, sérült, 42x32 mm
11680.

3 000 HUF
Tibeti dupla talizmán, festett cserép miniatűr, üvegezett fém keretben, 8,5x5x2 cm
11681.

50 000 HUF
135,14
147,06
11682.

50 000 HUF
135,14
147,06
Kulcsos fa ládika. Intarziás 15x12x10 cm
11683.

8 000 HUF
Fa ládika. XIX. sz. kulccsal 17x8 cm
11684.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF