1900 Viergliedriges Infanterie-Feuer mit Exicier-Patronen. Aufnahme a. d. Atelier des k.u.k. Hofphotographen A. Huber, in Wien / Austro-Hungarian K.u.K. military, infantry fire (kis szakadás / small tear)
1915 Sérült osztrák-magyar katonák a miskolci Erzsébet kórházban Vöröskeresztes nővérekkel / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, injured soldiers with Red Cross nurses at the military hospital. photo (kopott sarkak / worn corners)
M. kir. Honvéd Ludovika Akadémia: Híradó-serleg, Műszaki Márai Ludovika-serleg és Szt. László serleg alapító oklevelének címlapjai - 3 db régi képeslap
1916 A hadiárva. Kiss Menyhért költeménye. Az Országos Gyermekvédő Liga kiadása / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, war orphan. Floral s: Márton L. (EB)
1928 Bem a nagyszebeni ütközetben. 1848-49-es forradalom és szabadságharc. Országos Anya- és Csecsemővédő Egyesület 909. / Hungarian Revolution of 1848, Bem in the Battle of Sibiu s: Styka (fa)
"Vorwärts mit Gott für König und Vaterland bis der letzte Russe besiegt am Boden liegt" General-Feldmarschall von Hindenburg / WWI German military art postcard, Field Marshal Hindenburg s: H. Ulmer