Paintings and graphics Number of items: 392
2701088
10217
426
15000
Other collectibles
Mendlik Lajos: Fürdőzők. Akvarell, papír, üvegezett keretben. 30x18 cm
15 000 HUF
2722220
10218
426
Other collectibles
1960 Menyhárt József fametszetei. Debrecen, 1960, Alföldi Nyomda, 12 p. + 20 t. A Déri Múzeum Baráti Körének 2. kiadványa. Kádár Zoltán bevezetőével. Megjelent 500 példányban, az eredeti fadúcokról nyomtatva. Kiadói kissé sérült papírmappában.
4 000 HUF
2581284
10219
426
Other collectibles
1939 Menyhárt József (1901-1976): Szegények fája. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 25×15 cm
2 000 HUF
2722847
10220
426
Other collectibles
10 000 HUF
2675991
10221
426
Other collectibles
Merényi Rudolf (1893-1957): Ülő női akt, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, foltos, 18×15 cm
7 000 HUF
2720952
10222
426
14000
Other collectibles
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Szakállas férfi portréja. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 34,5×25 cm
14 000 HUF
2695030
10223
426
38000
Other collectibles
Mészáros Jenő (1883-?): Téli verőfény. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Kisebb felületi sérülésekkel (festéklepergés). Hátoldalán Műcsarnok, Bp. kissé sérült raglapjával.60x50,5 cm
38 000 HUF
2717259
10224
426
Other collectibles
Mészáros Lajos (1925-1971): Lovasszekér. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kisé foltos, üvegezett fakeretben, üveg jobb felső sarkában törött. 24,5×34 cm
2 400 HUF
2713997
10225
426
Other collectibles
Mikus Gyula (1905 - 1996): Női portré. Olaj, farost. Jelzett. Keretben 34x44 cm
12 000 HUF
2677980
10226
426
75000
Other collectibles
75 000 HUF
2695044
10227
426
Other collectibles
Moldován István (1911-2000): Csendélet. Pasztell, papír, kartonra kasírozva, jelezve balra lent(halványan), bal felső sarkában sérült. Dekoratív, üvegezett, kopott fa keretben, 44×52 cm
18 000 HUF
2713977
10228
426
Other collectibles
Petra Moll (1921-1989): Vasárnap. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett keretben 18x19 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035