Number of items: 392

Mendlik Lajos: Fürdőzők. Akvarell, papír, üvegezett keretben. 30x18 cm
10217.

15 000 HUF
40,54
44,12
1960 Menyhárt József fametszetei. Debrecen, 1960, Alföldi Nyomda, 12 p. + 20 t. A Déri Múzeum Baráti Körének 2. kiadványa. Kádár Zoltán bevezetőével. Megjelent 500 példányban, az eredeti fadúcokról nyomtatva. Kiadói kissé sérült papírmappában.
10218.

4 000 HUF
1939 Menyhárt József (1901-1976): Szegények fája. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 25×15 cm
10219.

2 000 HUF
10220.

10 000 HUF
27,03
29,41
Merényi Rudolf (1893-1957): Ülő női akt, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, foltos, 18×15 cm
10221.

7 000 HUF
18,92
20,59
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Szakállas férfi portréja. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 34,5×25 cm
10222.

14 000 HUF
37,84
41,18
Mészáros Jenő (1883-?): Téli verőfény. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Kisebb felületi sérülésekkel (festéklepergés). Hátoldalán Műcsarnok, Bp. kissé sérült raglapjával.60x50,5 cm
10223.

38 000 HUF
102,70
111,76
Mészáros Lajos (1925-1971): Lovasszekér. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kisé foltos, üvegezett fakeretben, üveg jobb felső sarkában törött. 24,5×34 cm
10224.

2 400 HUF
Mikus Gyula (1905 - 1996): Női portré. Olaj, farost. Jelzett. Keretben 34x44 cm
10225.

12 000 HUF
32,43
35,29
10226.

75 000 HUF
202,70
220,59
Moldován István (1911-2000): Csendélet. Pasztell, papír, kartonra kasírozva, jelezve balra lent(halványan), bal felső sarkában sérült. Dekoratív, üvegezett, kopott fa keretben, 44×52 cm
10227.

18 000 HUF
48,65
52,94
Petra Moll (1921-1989): Vasárnap. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett keretben 18x19 cm
10228.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF