Engravings

Number of items: 76

10680.

15 000 HUF
40,54
44,12
Mons Aetna Az Etna vulkán kitörése. Rézmetszet XVIII. sz, papír, jelzett. 17x29 cm / Mount Etna Copper plate engraving
10681.

15 000 HUF
40,54
44,12
August Pfeiffer (1640-1698) protestáns teológus rézmetszető portréja, Paszpartuban 15x21 cm / Copper plate engraving. XVIII. sz.
10682.

15 000 HUF
40,54
44,12
Murillo után, Ballin metszése: Mária a hittérítőkkel. Rézkarc, papír. Jelzett a karc alatt nyomtatva. OMKT 1872. évi albumlapja. Sérült, foltos. 51,5x10 cm
10683.

2 400 HUF
Barabás Miklós (1810-1898) rajza után: Török Pál reform. szuperintendens. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Lapszéli sérülésekkel. 35,5x25,5 cm
10684.

4 200 HUF
11,35
12,35
19
cca 1900 12 db illusztráció, litográfiák Dekorative Vorbirder 36x25 cm
10685.

1 800 HUF
17
cca 1900 Vilmos császár és családja nagy méretű olajnyomat üvegezett keretben 35x46 cm
10686.

5 000 HUF
Ludwig Rohbock (1820-1883), Georg Michael Kurz (1815-1883): Nemzeti Múzeum Pesten. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Verlag G.G Lange Darmstadt kiadása. Kissé sérült és foltos,12,5×17 cm / Ludwig Rohbock (1820-1883), Georg Michael Kurz (1815-1883): The National Museum in Pest, coloured steel engraving, on paper, slightly damaged, framed, 12,5×17 cm
10687.

6 000 HUF
Auf Ein Mal oder auf zwei mal! Színes metszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle kissé sérült. Wiener Theterzeitung-ból, 1850 körül. Dekoratív, kissé kopott, üvegezett fakeretben, 18,5x22,5 cm
10688.

2 600 HUF
7,03
7,65
10689.

2 000 HUF
Munkácsy Mihály (1844-1900). Honfoglalás. Színes chromolitográfia, papír. Kiadta Könyves Kálmán Rt., 1905-10 körül. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 28x87 cm
10690.

15 000 HUF
40,54
44,12
Simon Vouet festménye után, Doriany metszése: Építkezés. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lap alján régi, olvashatatlan felirattal. Kissé sérült, foltos, 42x28 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10691.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF