Anglia 2004. "Emile Heskey - Csatár / 2004 - Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" Ni labdarúgó emlékérem (27mm) T:1-
England 2004. "Emile Heskey - Striker / 1998 "The Official England Squad Medal Collection" soccer commemorative medallion" Ni football medallion (27mm) C:AU
Ausztria ~1930. "Kiváló teljesítményért" ezüstözött Br kutyás díjérem (40mm) T:2-
Austria ~1930. "Fo meritorious achievement" silver plated Br dog award medal (40mm) C:VF
Ausztria 1980. "Az agyaggalamblövészet állami bajnokának Graz város sporthivatalától" részben zománcozott fém plakett eredeti tokban (71x102mm) T:1
Ausztria 1980. "Dem Staatsmeister 1986 im Wurftaubenschießen Hannes Gschier gewidmet vom Sportamt der Stadt Graz" partially enamelled metal plaque in original case (71x102mm) C:UNC
Franciaország DN "FIA (Nemzetközi Automobil Szövetség) - Stanley Beetle, Hispano-Suiza, Delage" díszvendégeknek járó, 3db-os jelzett Ag emlékérem szett sérült plexi keretben (~30g/25x52mm/db) T:PP, 1- (PP) ujjlenyomatos
France ND "FIA (Federation Internationale de l'Automobile) - Stanley Beetle, Hispano-Suiza, Delage" 3pcs of hallmarked Ag commemorative medallions for guests of honor, in damaged plexi frame (~30g/25x52mm/db) C:PP,AU (PP) fingerprints
Franciaország DN "FIA (Nemzetközi Automobil Szövetség) - Brasier, Blitzen-Benz, Bugatti Type 35B" díszvendégeknek járó, 3db-os jelzett Ag emlékérem szett plexi keretben (~30g/25x52mm/db) T:PP, 1- (PP) ujjlenyomatos
France ND "FIA (Federation Internationale de l'Automobile) - Brasier, Blitzen-Benz, Bugatti Type 35B" 3pcs of hallmarked Ag commemorative medallions for guests of honor, in plexi frame (~30g/25x52mm/db) C:PP,AU (PP) fingerprints
Lengyelország 1954. "Varsó" bronz díjplakett, hátoldalán gravírozott "Nemzetközi atlétikai verseny férfi gerelyhajító III. hely" szöveggel, eredeti tokban (83x61mm) T:2
Poland 1954. "Warszawa" bronze award plaque with engraved "International track and field competition for men javelin III.
place" text on the backside, in original case (83x61mm) C:XF
Lengyelország 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Emléktorna - Varsó 1958. VI. 14-15. / Gerelyhajítás III. díj" Br díjérem, eredeti, de sérült tokban (50mm) T:1-
Poland 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Memorial Tournament - Warsaw 1958. VI. 14-15. / Javelin throw III. place" Br award medal in original but damaged case (50mm) C:AU