1943. "M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás
1954. 6db-os bronz jelvénytétel vörös szövettel borított karton emléklapon, melyre aranyszínű betűkkel az "Angol-magyar labdarúgó mérkőzés emlékére - 1954. május 23" szöveget írták. A találkozó az angol válogatott történetének mai napig legsúlyosabb vereségével végződött. Lantos Mihály nyitotta a gólok sorát, rajta kívül Puskás Ferenc és Kocsis Sándor két-két találattal, Tóth József és Hidegkuti Nándor pedig egy-egy góllal járult hozzá a 7-1-es magyar győzelemhez. T:1-2 az emléklap szövegezése kissé sérült
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás