Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 28

Faludi Béla: Származástan. Bp., 1974., Tankönyvkiadó. 3 melléklettel. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
17156.

1 600 HUF
Kronfeld, Rudolf: Histopathology of the Teeth and Their Surrounding Structures. Philadelphia, 1943, Lea & Febiger, 504 p. Második kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, jó állapotban.
17157.

1 000 HUF
Mikola Sándor: A fizika gondolatvilága. Bp., 1933, a szerző kiadása (Sylvester-ny.), 411+(1) p. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17158.

1 200 HUF
17159.

1 200 HUF
Pénzes Antal: Budapest élővilága. Bp., 1942, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötésben.
17160.

1 200 HUF
Paul de Kruif: Bacillusvadászok. Fordította: Detre László. Bevezetéssel ellátta: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., én., Könyvbarátok Szövetsége, (Kir. Magy. Egyetemi Nyomda.) Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés,kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ajándékozási sorokkal.
17161.

1 200 HUF
Gierke, Edgar von: Taschenbuch der pathologischen Anatomie. I. Allgemeiner Teil. Leipzig, 1943, Georg Thieme, (8)+148 p. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17162.

1 000 HUF
Gróh Gyula: Szerves kémia. (A szénvegyületek rövid áttekintése.) Egyetemi és főiskolai hallgatók részére. Bp., 1940., Németh József. Negyedik kiadás. Sérült gerincű félvászon-kötésben.
17163.

1 200 HUF
Mit kell tudni a lovakról. Összeáll.: György András. Debrecen, én., TKK. Kiadói kartonált papírkötés
17164.

1 200 HUF
9
17165.

1 000 HUF
Jaszovszky Miklós-Barna Balázs: Mazőgazdasági és ipari ismeretek a polg. fiúiskolák első osztálya számára. Bp.,1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány lapon bejelöléssel.
17166.

1 200 HUF
Természettudományi Ismeretek III-IV. kötetek. III. köt.: Mikola Sándor - Vermes Miklós: A szilárd és folyékony testek természettana. IV. köt.: Kiricsi János - Konek Frigyes - Vermes Miklós: Hangtan - hőtan - fénytan. hn., én., Békés Vármegye Közönsége. Kiadói kopott, foltos papírkötések, kissé foltos lapokkal.
17167.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF