Books: History

Number of items: 144

15708.

800 HUF
Servi, Katerina: Griechische Mythologie. Athen, 1997, Ekdotike Athenon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15709.

1 000 HUF
Németh Andor: A párisi kommün (1871). Bp., 1932, Pantheon, 258+(2) p. + 1 t. (kihajtható térkép). Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
15710.

1 000 HUF
Horváth Miklós: 1956 hadikrónikája. Bp.,2003.,Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15711.

1 400 HUF
15712.

1 200 HUF
15713.

2 800 HUF
7,57
8,24
Társadalmi mozgalmak Magyarországon. (Kemény G. Gábor, Ortutay Gyula, Wesselényi Miklós és mások tanulmányai). Századok és Tanulságok. Szerk.: Hegedűs Géza. Bp., 1946, Anonymus (Révai-ny.), (4)+391 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
15714.

1 000 HUF
11 db az 1956-os forradalommal kapcsolatos könyv: Ellenforradalom Magyarországon 1956; Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-II. (a II. kötet két példányban); In memoriam Nagy Imre - Emlékezés egy miniszterelnökre; Szász Béla: Minden kényszer nélkül; Eörsi István: Emlékezés a régi szép időkre; Egy vereség diadala - A forradalom története; Király Béla: Honvédségből Néphadsereg; Az 1956-os magyar forradalom; Ember Mária: A halálvonat artistái és más történelmi interjúk; Ezerkilencszázötvenhat, te csillag - A forradalom és szabadságharc olvasókönyve. Vegyes állapotban.
15715.

3 000 HUF
Bagyinszki Zoltán - Tóth Pál: Magyar várak. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15716.

1 800 HUF
Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerk.: Asztalos Miklós. Bp., é.n. (cca 1930-1940), Erdélyi Férfiak Egyesülete (Kir. M. Egyetemi Ny.), 1 t. + 413+(1) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel
15717.

1 800 HUF
Szakály Ferenc: Buda visszafoglalásának emlékezete 1686. Bibliotheca Historica. Bp., 1986, Európa. Somogyi Győző rajzaival, Gyarmathy László fotóival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15718.

1 400 HUF
Larousse World Mythology. Edited by Pierre Grimal, professor at the Sorbonne. London,1984,Hamlyn. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15719.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF