Books: Architecture, Art

Number of items: 351

Archivum Regni - Regnum Archivi. A Magyar Országos Levéltár palotája. Szerk.: Érszegi Géza. Szelényi Károly fotóival. Bp., 2005.,Levéltárak Országos Központja. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16800.

1 600 HUF
Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Dr. Hegedűs Lóránt előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16801.

1 600 HUF
Leonardo. Művészet és tudomány. Főszerk.: Pescio, Caludio. Bp., 2005, Allprint. Papírkötésben, jó állapotban.
16802.

2 400 HUF
16803.

1 200 HUF
Roger Avermaete: Permeke. Bruxelles, 1958, Elsevier. Gazdag képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
16804.

2 000 HUF
Basics Beatrix - Dománszky Gabriella (szerk.): Szenvendély és ráció. Perlrott Csaba Vilmos 1880-1955. MűvészetMalom kiadványai 9. Szentendre, 2015, Ferenczy Múzeum, 195p. Fekete-fehér és színes képekkel, Perlrott Csaba Vilmos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16805.

2 000 HUF
Sümegi György: Kép-szó. Képzőművészek 56-ról. Bp., 2004., PolgART. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,
16806.

Sümegi György: Kép-szó. Képzőművészek '56-ról. Bp., 2004., PolgART. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,

800 HUF
Genthon István: Ferenczy Károly. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16807.

900 HUF
2,43
2,65
Lyka Károly: A képírás ujabb irányai. Bp., 1906., Singer és Wolfner, 1 t. + 165+3 p.+23 t. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, egy kijáró táblával. Miklóssy Gábor (1912-1998) erdélyi festőművész névbejegyzéseivel.;   Kis krónikák. Szép Könyvek 7. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói sérült papírkötésben, rossz állapotban.   Kis könyv a művészetről. Bp., 1964., Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kemény-kötés, érdekes ajándékozási sorokkal.;
16808.

1 600 HUF
2007 Történeti Muzeológiai Szemle 7. Szerk.: Ihász István, Pintér János. Bp., 2007., Magyar Múzeumi Történész Társulat. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
16809.

900 HUF
2,43
2,65
Ócsai Károly szobrász. Szerk.: Neducza Náda. Bp., 1999, Vigadó Galéria. Fekete-fehér illusztrációkkal. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
16810.

1 600 HUF
Bodor Miklós a festő- és rajzolóművész. Szerk.: Sümegi György, Szabóné Biacs Ildikó, Szakál Aurél. Halasi Albumok 20. Kiskunhalas, 2019., Thorma János Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16811.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: