Books: Architecture, Art

Number of items: 351

Vargha Zoltán: Gyulafehérvári főiskola 1657-iki szabályzata. Bp., 1907. Nagy Sándor könyvnyomdája. Sérült, kiadói papírkötésben. 68p.
16752.

1 400 HUF
Gottfried Semper: Tudomány, ipar, művészet. Valamint egyéb írások, az építészetről, az iparművészetről és a művészeti oktatásról. Szerk.: Hans M. Wingler. Fordította: Zádor Anna. Bp.,1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16753.

1 000 HUF
Artner Tivadar: Ló és lovas a művészetben. Bp.,1982,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16754.

1 000 HUF
Németh Annamária: Be van az én szűröm ujja kötve... A Bakonyi szűr és mestere, Zalai Károly. Pápa,én., Jókai Mór Városi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16755.

Németh Annamária: "Be van az én szűröm ujja kötve..." A Bakonyi szűr és mestere, Zalai Károly. Pápa,én., Jókai Mór Városi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

1 000 HUF
Székely György: Peer Gynt a színpadon. Mutatvány a Nemzeti Színház 1941. évkönyvéből. A szerző, Székely György (1918-2012) színháztörténész, dramaturg, színházrendező,a Nemzeti Színház lektor-dramaturgja(1941-1943) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1942., Pesti Lloyd Nyomda, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
16756.

1 600 HUF
16757.

1 600 HUF
Baky Péter: Visszatekintés. Retrospect. A művész által DEDIKÁLT példány. Szekszárd, 2020., Művészetek Háza. Kiadói papírkötés.
16758.

1 200 HUF
Mezei Ottó: Régi és/vagy új reneszánsz. Vaszary János összegyűjtött írásai. Tudományos füzetek 8. Tata, (1992), Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Múzeumainak Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
16759.

2 600 HUF
7,03
7,65
Éber László: Donatello. Művészeti Könyvtár. Bp., 1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), (4)+142+(6) p. + X t. (fekete-fehér képtáblák, hártyapapírral). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, sérült, foltos gerinccel, bélyegzőkkel.
16760.

1 000 HUF
Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Néhány lap és a hátsó borító kissé hullámos
16761.

1 000 HUF
16762.

2 000 HUF
16763.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF