Posters

Number of items: 73

cca 1925 Budapest Állatkert Zoo, Kisplakát. Székesfővárosi Házinyomda. 17x24 cm
14750.

4 000 HUF
25
1979 Meghívó Júliálisra, Izbég, Bükkös patak völgye, 42x30 cm
14751.

3 600 HUF
9,73
10,59
1972 Hatan hetedhét országon át, NDK film plakátja, MOKÉP, hajtott, 56,5×40 cm
14752.

2 000 HUF
cca 1950 Személymentesítés, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), foltos, szakadt, sérült, az egyik sarkán hiánnyal, 56x82 cm
14753.

3 000 HUF
1969 A költészet napja plakát Reich Károly grafikájával. Hajtva 59x90 cm
14754.

3 000 HUF
cca 1980 Vector Control in Public Health, Bayer rovarokat, kártevőket ismertető, nagyméretű egészségvédelmi plakátja, műanyag, kopásnyomokkal, 90x65 cm
14755.

3 000 HUF
Prágai Svejk vendéglő, Pilsner Urquell reklámplakát, középen hajtott, 41,5x29,5 cm
14756.

3 000 HUF
1935 Pályi Jenő (1903-1953): Karácsonyra Piatnik kártyát, villamosplakát kartonon, 24x17 cm
14757.

1935 Pályi Jenő (1903-1953): "Karácsonyra Piatnik kártyát", villamosplakát kartonon, 24x17 cm

3 000 HUF
25
cca 1930-1940 Együnk Dreher kekszet!, Bp., Pallas-ny., villamosplakát, 23,5x17 cm
14758.

cca 1930-1940 "Együnk Dreher kekszet!", Bp., Pallas-ny., villamosplakát, 23,5x17 cm

3 000 HUF
22
cca 1960 3 db filmplakát: 5 perc a paradicsomban, Szerencsés Tóni, Az ismeretlen férfi. Hajtva, 57x39 cm
14759.

2 400 HUF
16
Boór Vera (1923-?) Ajándékozzon illatszert az Állami Áruház-ból, villamosplakát, Magyar Hirdető, Typopress, 23,5x16 cm
14760.

2 400 HUF
1933 Legjobbak az oroszlán védjegyű Lápócsy korcsolyák, Bp., Klösz-ny., jelzett a nyomaton (E. Kovácsi 1933), villamosplakát kartonon, 24x17 cm
14761.

1933 "Legjobbak az oroszlán védjegyű Lápócsy korcsolyák", Bp., Klösz-ny., jelzett a nyomaton (E. Kovácsi 1933), villamosplakát kartonon, 24x17 cm

2 400 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF