Art-ceramics
Number of items: 214
2709711
11012
425
Art-ceramics
Other collectibles
Gondos kerámia kis vitéz figura. Kézzel festett,jelzett, hibátlan. 29 cm.
18 000 HUF
2645420
11013
425
Art-ceramics
Other collectibles
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cipészfiú, festett mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
2 600 HUF
2459504
11014
425
3400
Art-ceramics
Other collectibles
Kovács Éva (1938-): Ülő lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 16cm
3 400 HUF
2712286
11015
425
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Olvasó lány. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19 cm
16 000 HUF
2713757
11016
425
Art-ceramics
Other collectibles
Szécsi Jolán : Matyó lány. Színes mázzal festett kerámia. Kopásnyomokkal, talapzatán minimális lepattanás, kis mázhibákkal. Jelzett. m: 30 cm
7 000 HUF
2652938
11017
425
Art-ceramics
Other collectibles
Komlós: Strandoló lány. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 19 cm
8 000 HUF
2702433
11018
425
Art-ceramics
Other collectibles
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Retro kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 29x17 cm
3 000 HUF
2702434
11019
425
Art-ceramics
Other collectibles
Csíkos retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm
2 000 HUF
2702436
11020
425
Art-ceramics
Other collectibles
K Zs jelzéssel, ikebana, kerámia, hibátlan, 20x20cm
3 000 HUF
2702440
11021
425
Art-ceramics
Other collectibles
Bán Károly: Retró csíkos váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
3 000 HUF
2702443
11022
425
Art-ceramics
Other collectibles
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 16,5 cm
4 000 HUF
2702444
11023
425
Art-ceramics
Other collectibles
NSZK retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m