Number of items: 506

10084.

8 000 HUF
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Hegyvidéki táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 33x25 cm.
10085.

9 500 HUF
25,68
27,94
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Kastély. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 35x25 cm.
10086.

9 500 HUF
25,68
27,94
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Gyűjtő menyecske. Lavírozott tus, papír. Jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményéből. Sérült. 30,5x24 cm
10087.

9 000 HUF
24,32
26,47
Dienes István (1905-1977): Kerti társaság. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x44 cm
10088.

9 500 HUF
25,68
27,94
Dienes István (1905-1977): Dombos táj. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31x46 cm
10089.

6 000 HUF
Diskay Lenke (1924-1980): Fametszet dúc. Jelzés nélkül, 52x35 cm
10090.

11 000 HUF
29,73
32,35
10091.

12 000 HUF
32,43
35,29
Dobos Lajos (1921-2012): Csendélet, 1971. Olaj, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 29x41 cm.
10092.

8 000 HUF
Dobos Lajos (1921-2012): Ülő női akt. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 23x33 cm.
10093.

8 000 HUF
Döbröczöni Kálmán (1899-1966): Tanulmányfej, 1930-as évek. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán töredékes címkén autográf felirattal és korabeli kiállítási címkével. Kisebb felületi sérüléssel. Dekoratív fa keretben, 40x31 cm
10094.

36 000 HUF
97,30
105,88
Octavian Sassu Ducsoara (1943-): Erdélyi táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén román nyelven feliratozott. Üvegezett fakeretben. 38,5x28 cm / Octavian Sassu Ducsoara (1943-), Roamian painter: Transylvanian landscape. Watercolour on paper. Signed lower right. With dscrption on the reverse in Romaina. Framed. 38,5x28 cm
10095.

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF