Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 41

Dr. Gömör Béla: A magyar balneológia aranykora. Az egyesület első ötven éve. Bp., 2006., GMR Reklámügynökség. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
17187.

1 600 HUF
Térképek a környezetvédelemben. Összeáll.: Dr. Stegena Lajos. Kézirat. Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar. Bp., 1980, Tankönyvkiadó, 56 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 226 példányban.
17188.

1 000 HUF
Rycroft, Charles: A pszichoanalízis kritikai szótára. 1994, Párbeszéd Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17189.

1 800 HUF
Orvosi tanácsadó városon és falun. Szerk.: Lengyel Dániel. Bp., 1904., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel
17190.

1 200 HUF
14
17191.

1 400 HUF
M. Zemplén Jolán: A háromezeréves fizika. Bp., Franklin. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17192.

1 200 HUF
17193.

1 600 HUF
A daganatok kór- és gyógytana. (A Rák-ABC folytatása). A Budapesten 1937 május 10-15-ig az orvosi továbbképzés központi bizottsága segítségével tartott tanfolyam előadásainak összefoglalása. Szerk.: Manninger Vilmos. Bp., 1937, Magyar Országos Rák Elleni Szövetség. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a gerincen kis hiánnyal.
17194.

1 200 HUF
17195.

1 000 HUF
Kiss Ferenc: Tájanatómia. Bp., 1961, Medicina. Hatodik kiadás. Szövegközi színes és fekete-fehér ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó, kopottas borítóval. Megjelent 4950 példányban.
17196.

1 600 HUF
Sztrókay Kálmán: A természet az ember igájában. Say Kornél rajzaival. Bp., [1941], Athenaeum, 386 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó, foltos borítóval.
17197.

1 400 HUF
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Bp., 1908, Kostyál Jenő. II. javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, sérült gerinccel, két lap kijár, szakadt, kissé laza fűzéssel.
17198.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF