12834.
425. Closed Online auction
Frames
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
8 db kisebb és közepes méretű fa képkeret, 22,5x17,2 és 40,2x30,2 cm közötti belső méretben. Kopásokkal, koruknak megfelelő sérülésekkel.