Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 105

Spanyolország DN Valencia Egyetem - 1501 / VI. Sándor pápa kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1- patina, kis ph Spain ND Universidad de Valencia - 1501 / Pope Alexander VI two-sided bronze commemorative medallion (70mm) C:AU patina, small edge error
32384.

Spanyolország DN "Valencia Egyetem - 1501 / VI. Sándor pápa" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1- patina, kis ph Spain ND "Universidad de Valencia - 1501 / Pope Alexander VI" two-sided bronze commemorative medallion (70mm) C:AU patina, small edge error

3 800 HUF
10,27
11,18
Svájc (?) 1977. Dr. Szent-Györgyi Albert - Nobel-díj, 1937. egyoldalas, paprika formájú bronz emlékplakett kiolvashatatlan szignóval (~85x55mm) T:2 Switzerland (?) 1977. Dr. Albert Szent-Györgyi - Nobel Prize, 1937. one-sided, pepper-shaped bronze commemorative plaque with unreadable signature (~85x55mm) C:XF
32385.

Svájc (?) 1977. "Dr. Szent-Györgyi Albert - Nobel-díj, 1937." egyoldalas, paprika formájú bronz emlékplakett kiolvashatatlan szignóval (~85x55mm) T:2 Switzerland (?) 1977. "Dr. Albert Szent-Györgyi - Nobel Prize, 1937." one-sided, pepper-shaped bronze commemorative plaque with unreadable signature (~85x55mm) C:XF

4 600 HUF
12,43
13,53
32386.

4 600 HUF
12,43
13,53
Szlovákia DN Jozef Ludovít Holuby 1836-1923 / Szlovák Botanikus Társaság kétoldalas Br érem. Szign.: Bodi-Zobek (80mm) T:1-,2 Slovakia ND Jozef Ludovít Holuby 1836-1923 / Slovenská Botanická Spolocnos (Slovak Botanical Society) two-sided Br medallion. Sign.: Bodi-Zobek (80mm) C:AU,XF
32387.

Szlovákia DN "Jozef L'udovít Holuby 1836-1923 / Szlovák Botanikus Társaság" kétoldalas Br érem. Szign.: Bodi-Zobek (80mm) T:1-,2 Slovakia ND "Jozef L'udovít Holuby 1836-1923 / Slovenská Botanická Spolocnos' (Slovak Botanical Society)" two-sided Br medallion. Sign.: Bodi-Zobek (80mm) C:AU,XF

3 000 HUF
Szovjetunió 1971. Alekszandr Puskin 1799-1837 kétoldalas bronzozott Al emlékérem. Szign.:A.H. (85mm) T:1-,2 ph, ü. Soviet Union 1971. Alexander Pushkin 1799-1837 two-sided bronzed Al commemorative medallion. Sign.:A.H. (85mm) C:AU,XF edge error, ding
32388.

Szovjetunió 1971. "Alekszandr Puskin 1799-1837" kétoldalas bronzozott Al emlékérem. Szign.:A.H. (85mm) T:1-,2 ph, ü. Soviet Union 1971. "Alexander Pushkin 1799-1837" two-sided bronzed Al commemorative medallion. Sign.:A.H. (85mm) C:AU,XF edge error, ding

2 600 HUF
7,03
7,65
Szovjetunió 1991. Gagarin - Az első ember az űrben kétoldalas Al emlékérem kapszulában (40mm) T:BU kis patina Soviet Union 1991. Gagarin - First Man in Space two-sided Al medallion in capsule (40mm) C:BU small patina
32389.

Szovjetunió 1991. "Gagarin - Az első ember az űrben" kétoldalas Al emlékérem kapszulában (40mm) T:BU kis patina Soviet Union 1991. "Gagarin - First Man in Space" two-sided Al medallion in capsule (40mm) C:BU small patina

4 400 HUF
11,89
12,94
Szovjetunió DN (1991) Orosz-Amerika felfedezésének 250. évfordulója - Izmailov és Cook találkozása Cu-Ni emlékérem zárt fóliacsomagolásban (38mm) T:PP Soviet Union ND (1991) 250th Anniversary of the Discovery of Russian America - The Meeting of Izmailov and Cook Cu-Ni commemorative medallion in sealed foil packing (38mm) C:PP
32390.

Szovjetunió DN (1991) "Orosz-Amerika felfedezésének 250. évfordulója - Izmailov és Cook találkozása" Cu-Ni emlékérem zárt fóliacsomagolásban (38mm) T:PP Soviet Union ND (1991) "250th Anniversary of the Discovery of Russian America - The Meeting of Izmailov and Cook" Cu-Ni commemorative medallion in sealed foil packing (38mm) C:PP

2 400 HUF
Szovjetunió DN (1991) Orosz-Amerika felfedezésének 250. évfordulója - St. Gabriel hajó Cu-Ni emlékérem zárt fóliacsomagolásban (38mm) T:PP Soviet Union ND (1991) 250th Anniversary of the Discovery of Russian America - St. Gabriels Boat Cu-Ni commemorative medallion in sealed foil packing (38mm) C:PP
32391.

Szovjetunió DN (1991) "Orosz-Amerika felfedezésének 250. évfordulója - St. Gabriel hajó" Cu-Ni emlékérem zárt fóliacsomagolásban (38mm) T:PP Soviet Union ND (1991) "250th Anniversary of the Discovery of Russian America - St. Gabriel's Boat" Cu-Ni commemorative medallion in sealed foil packing (38mm) C:PP

2 400 HUF
Szovjetunió DN (1991) Orosz-Amerika felfedezésének 250. évfordulója - St. Paul rakományhajó Cu-Ni emlékérem zárt fóliacsomagolásban (38mm) T:PP Soviet Union ND (1991) 250th Anniversary of the Discovery of Russian America - Packet boat St. Paul Cu-Ni commemorative medallion in sealed foil packing (38mm) C:PP
32392.

Szovjetunió DN (1991) "Orosz-Amerika felfedezésének 250. évfordulója - St. Paul rakományhajó" Cu-Ni emlékérem zárt fóliacsomagolásban (38mm) T:PP Soviet Union ND (1991) "250th Anniversary of the Discovery of Russian America - Packet boat St. Paul" Cu-Ni commemorative medallion in sealed foil packing (38mm) C:PP

2 400 HUF
Szovjetunió DN (1991) Orosz-Amerika felfedezésének 250. évfordulója - St. Peter rakományhajó Cu-Ni emlékérem zárt fóliacsomagolásban (38mm) T:PP Soviet Union ND (1991) 250th Anniversary of the Discovery of Russian America - Packet boat St. Peter Cu-Ni commemorative medallion in sealed foil packing (38mm) C:PP
32393.

Szovjetunió DN (1991) "Orosz-Amerika felfedezésének 250. évfordulója - St. Peter rakományhajó" Cu-Ni emlékérem zárt fóliacsomagolásban (38mm) T:PP Soviet Union ND (1991) "250th Anniversary of the Discovery of Russian America - Packet boat St. Peter" Cu-Ni commemorative medallion in sealed foil packing (38mm) C:PP

2 400 HUF
Szovjetunió 6db klf emlékérem, közte 1980 Moszkvai Olimpia 2xklf Al emlékérem tokban (64mm) T:1-,2 Soviet Union 6xdiff commemorative medallion, with 1980 Moscow Olympics 2xdiff Ag commemorative medallion in case (64mm) C:AU,XF
32394.

Szovjetunió 6db klf emlékérem, közte "1980 Moszkvai Olimpia" 2xklf Al emlékérem tokban (64mm) T:1-,2 Soviet Union 6xdiff commemorative medallion, with "1980 Moscow Olympics" 2xdiff Ag commemorative medallion in case (64mm) C:AU,XF

3 600 HUF
9,73
10,59
Vatikán 1981. II. János Pál pápa svájci látogatása kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem, eredeti, sérült dobozban (40mm) T:1- (eredetileg PP) Vatican 1981. Pope John Paul II visiting Switzerland two-sided, silvered metal medallion, in original but damaged case (40mm) C:AU (originally PP)
32395.

Vatikán 1981. "II. János Pál pápa svájci látogatása" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem, eredeti, sérült dobozban (40mm) T:1- (eredetileg PP) Vatican 1981. "Pope John Paul II visiting Switzerland" two-sided, silvered metal medallion, in original but damaged case (40mm) C:AU (originally PP)

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF