Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 105

Ausztria 1900. XIII. Leó / RECLUSIT THESAURUS ECCLESIAE ANNO SANCTO kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: R. Marschall (60mm) T:2  Austria 1900. Leo XIII bronze commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (60mm) C:XF ph.
32312.

Ausztria 1900. "XIII. Leó / RECLUSIT THESAURUS ECCLESIAE ANNO SANCTO" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: R. Marschall (60mm) T:2 Austria 1900. "Leo XIII" bronze commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (60mm) C:XF ph.

8 000 HUF
Ausztria 1914. Ferenc József kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:1-,2 Austria 1914. Franz Joseph two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:AU,XF
32313.

Ausztria 1914. "Ferenc József" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:1-,2 Austria 1914. "Franz Joseph" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:AU,XF

9 000 HUF
24,32
26,47
Ausztria ~1930. Millstatt See 1930 / Länderkampf Ungarn gegen Österreich bronz plakett (46,5x35,5mm) T:1- Austria ~1930. Millstatt See 1930 / Länderkampf Ungarn gegen Österreich bronze plaque (46,5x35,5mm) C:AU
32314.

Ausztria ~1930. "Millstatt See 1930 / Länderkampf Ungarn gegen Österreich" bronz plakett (46,5x35,5mm) T:1- Austria ~1930. "Millstatt See 1930 / Länderkampf Ungarn gegen Österreich" bronze plaque (46,5x35,5mm) C:AU

3 600 HUF
9,73
10,59
Ausztria 1947. Ezüstözött Br naptárérem (40mm) T:2 Austria 1947. Silver plated Br calendar coin (40mm) C:XF
32315.

1 000 HUF
Ausztria 1955. Mariazelli Bazilika jelzett Ag emlékérem (15,22g/0.900/33mm) T:1- patina Austria 1955. Basilika Mariazell hallmarked commemorative Ag medallion (15,22g/0.900/33mm) C:AU patina
32316.

Ausztria 1955. "Mariazelli Bazilika" jelzett Ag emlékérem (15,22g/0.900/33mm) T:1- patina Austria 1955. "Basilika Mariazell" hallmarked commemorative Ag medallion (15,22g/0.900/33mm) C:AU patina

4 000 HUF
Ausztria 1966. I. Ferdinánd jelzett Ag emlékveret az 1527-es Pfunder (12kr) mintájára, díszdobozban (13,50g/0,900/30mm) T:2- patina Austria 1966. Ferdinand I marked Ag commemorative coin of the Pfunder (12kr) coin from 1527, in original case (13,50g/0,900/30mm) C:VF patina
32317.

3 000 HUF
Ausztria 1981. Az osztrák Vöröskereszt megalapításának 100. évfordulója 1880-1980 - Henry Dunant - A Vöröskereszt alapítója - 6. Vöröskereszt Túranap, Gerasdorf 1981 egyoldalas, részben festett fém emlékérem füllel (63mm) T:2 patina Austria 1981. The 100th Anniversary of the Foundation of the Austrian Red Cross 1880-1980 - Henry Dunant - Founder of the Red Cross - 6th Red Cross Tour Day, Gerasdorf 1981 [Hundertjahrfeier der gründung des Österr. Roten Kreuzes 1880-1980 - Henry Dunant - Gründer des Roten Kreuzes - 6. Rot-Kreuz Wandertag, Gerasdorf 1981] one-sided, partially painted metal commemorative medallion with ear (63mm) C:XF patina
32318.

Ausztria 1981. "Az osztrák Vöröskereszt megalapításának 100. évfordulója 1880-1980 - Henry Dunant - A Vöröskereszt alapítója - 6. Vöröskereszt Túranap, Gerasdorf 1981" egyoldalas, részben festett fém emlékérem füllel (63mm) T:2 patina Austria 1981. "The 100th Anniversary of the Foundation of the Austrian Red Cross 1880-1980 - Henry Dunant - Founder of the Red Cross - 6th Red Cross Tour Day, Gerasdorf 1981 [Hundertjahrfeier der gründung des Österr. Roten Kreuzes 1880-1980 - Henry Dunant - Gründer des Roten Kreuzes - 6. Rot-Kreuz Wandertag, Gerasdorf 1981]" one-sided, partially painted metal commemorative medallion with ear (63mm) C:XF patina

2 000 HUF
32319.

17 000 HUF
45,95
50,00
Belgium 1977. Rubens év kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem eredeti díszdobozában (25g/38mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Belgium 1977. Rubens year two-sided unmarked Ag commemorative medallion in original hardcase (25g/38mm) C:AU (PP) patina, fingerprints
32320.

Belgium 1977. "Rubens év" kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem eredeti díszdobozában (25g/38mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat Belgium 1977. "Rubens year" two-sided unmarked Ag commemorative medallion in original hardcase (25g/38mm) C:AU (PP) patina, fingerprints

6 500 HUF
17,57
19,12
32321.

1 200 HUF
Belgium DN Roger Begault / Fiatal, törékeny teste szenvedélyes energiát rejtett 1922-1942 kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:(Armand) Bonnetain (66mm) T:1- patina Belgium ND Roger Begault / His young, fragile body hid a fierce energy [Son jeune corps si fragile, hélas! Cachait une farouche énergie] 1922-1942 two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:(Armand) Bonnetain (66mm) C:AU patina
32322.

5 000 HUF
Csehszlovákia 1968. Hans Selye (Selye János) 1907 / BRUNENSIS FACULTAS MEDICA - STRESS SYNDROMUS ADAPTATIONIS GENERALIS NECROSES CORDIS GALCIPHYLAXIS kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: V. Duchackova (60mm) T:1,1- Czechoslovakia 1968. Hans Selye, 1907 / BRUNENSIS FACULTAS MEDICA - STRESS SYNDROMUS ADAPTATIONIS GENERALIS NECROSES CORDIS GALCIPHYLAXIS two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:V. Duchackova (60mm) C:UNC,AU
32323.

Csehszlovákia 1968. "Hans Selye (Selye János) 1907 / BRUNENSIS FACULTAS MEDICA - STRESS SYNDROMUS ADAPTATIONIS GENERALIS NECROSES CORDIS GALCIPHYLAXIS" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: V. Duchackova (60mm) T:1,1- Czechoslovakia 1968. Hans Selye, 1907 / BRUNENSIS FACULTAS MEDICA - STRESS SYNDROMUS ADAPTATIONIS GENERALIS NECROSES CORDIS GALCIPHYLAXIS" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:V. Duchackova (60mm) C:UNC,AU

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF