1873. "Hadiérem" bronz katonai érdemérem mellszalag és fül nélkül T:3 ph. Hungary 1873. "Military Medal" bronze medal without ribbon and ear C:F edge error
NMK 251.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina, ph
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF patina, edge error
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- patina, ph, kopott aranyozás
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF,VF patina, edge error, worn gilt
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" metal decoration without ribbon C:VF patina
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF patina
NMK 249.
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- patina, ph
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF,VF patina, edge error
NMK 249.
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 kopott aranyozás
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with original ribbon C:XF worn gold plating
NMK 269.